مجموعه ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ معرفی شد

Garmin MARQ گارمین، شرکت سازنده ساعت‌های هوشمند، از جدیدترین مجموعه ساعت‌های هوشمند لوکس خود رونمایی کرده است. سری جدید Garmin MARQ شامل MARQ Athlete و MARQ Captain و MARQ Golfer وMARQ Aviator و MARQ Adventurer است. نسل دوم مجموعه MARQ سه سال پس از رونمایی گارمین از اولین مجموعه MARQ خود عرضه شد.

مجموعه جدید ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ با قیمت‌های بالاتر و نمای بیرونی تیتانیومی عرضه می‌شود. آن‌ها طراحی مشابهی با مدل‌های نسل اول دارند اما ظاهری متفاوت و با طراوت دارند. آن‌ها با مواد گران قیمت مانند سرامیک، کریستال یاقوت کبود و نایلون ژاکارد ساخته شده‌اند. همچنین دارای دستبند و بند تیتانیوم، چرم، نایلون و سیلیکون هستند.

مجموعه ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ معرفی شد - Marq2 Captainساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ دارای صفحه‌نمایش AMOLED هستند و می‌توانند تا ۱۶ روز عمر باتری را ارائه دهند. همه آن‌ها از تیتانیوم با عیار بالا با استحکام بیشتری نسبت به سایر ساعت‌های فولادی ساخته شده‌اند. ساعت‌های هوشمند (در مقایسه با فولاد) ضد زنگ، ضد خش و سبک وزن هستند.

مجموعه ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ معرفی شد - Marq2 Adventurerگجت‌های جدید از GNSS چند باند، جی‌پی‌اس چند فرکانس و فناوری SatIQ Garmin برای دقت موقعیت‌یابی برتر پشتیبانی می‌کنند. این ویژگی‌ها نوآوری‌هایی هستند که اولین ساعت‌های MARQ فاقد آن بودند. این مدل‌ها همچنین دارای ویژگی‌های سلامت و تندرستی از جمله پایش ضربان قلب، پایش خواب، تنفس و ردیابی استرس و همچنین نظارت بر انرژی باتری بدن هستند. گارمین می‌گوید که بعداً مشاور جت لگ را نیز در مدل‌ها قرار خواهد داد.

مجموعه ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ معرفی شد - Marq2 Aviatorویژگی MARQ Athlete برای ورزشکاران طراحی شده است و دارای ویژگی‌های ورزش محور زیادی است. Adventurer با طراحی چرمی لبه به لبه و قاب قطب نما آن طراحی کلاسیک دارد.

مجموعه ساعت‌های هوشمند لوکس Garmin MARQ معرفی شد - Marq2 Golferمدل گلف دارای گزینه رنگی الهام گرفته از گلف است و مکان ۴۲ هزار زمین گلف در سراسر جهان از قبل روی آن بارگذاری شده است. مدل MARQ Captain برای ناوبران است و دارای یک تایمر رگاتا داخلی است تا به مسابقه‌کنندگان کمک کند تا در زمان مناسب از نقطه شروع عبور کنند. هشدارها و آلارم‌هایی وجود دارد که تغییرات جزر و مد را نشان می‌دهد. همچنین پروفایل‌هایی برای سایر ورزش‌های آبی مانند کایاک سواری، کایت سواری، موج سواری و غیره وجود دارد.

قیمت و زمان عرضه نسل دوم ساعت‌های هوشمند Garmin MARQ 

قیمت مجموعه نسل دوم ساعت‌های هوشمند MARQ از ۱۹۰۰ تا ۲۴۰۰ دلار متغیر است. ساعت‌های هوشمند جدید گارمین در این ماه در دسترس خواهند بود، اما جزئیات دقیق عرضه در حال حاضر وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید