گارمین ساعت‌های Fenix 7 و Epic را با شارژ خورشیدی عرضه کرد!

گارمین ساعت‌های Fenix 7 و Epic را با شارژ خورشیدی عرضه کرد!گارمین رسماً ساعت هوشمند Fenix ​​6 قدیمی خود را با Fenix ​​7 جدید در ایالات متحده به‌روز کرد. این ساعت هوشمند در سه مدل Fenix 7S ،Fenix 7و Fenix ​​7X عرضه می‌شود؛ سری جدید با شارژ خورشیدی، GPS L5 و چراغ قوه LED عرضه می‌شود. علاوه بر این سری، این شرکت ساعت هوشمند Epix Gen 2 را نیز عرضه کرده است.

مدل پایه ساعت Fenix ​​7 گارمین با قیمت ۶۹۹.۹۹ دلار، Fenix ​​7S با قیمت ۸۹۹.۹۹ دلار و Fenix ​​7X پریمیوم با قیمت ۹۹۹.۹۹ دلار فروش می‌رود. از سوی دیگر، ساعت Epix گارمین با صفحه شیشه‌ای و فریم فولادی ۸۹۹ دلار و صفحه ساعت Sapphire (یاقوت کبود) و قاب تیتانیومی ۹۹۹ دلار قیمت دارند.

سری ساعت‌های هوشمند گارمین Fenix 7

ساعت Garmin Fenix ​​7 دارای کوچک‌ترین صفحه در بین این سه ساعت است که ۴۲ میلی‌متر است، ساعت Fenix ​​7S دارای صفحه‌نمایش ۴۷ میلی‌متری است و ساعت Fenix ​​7X دارای صفحه‌نمایش ۵۱ میلی‌متری است.

با توجه به ویژگی‌های ساعت‌های Fenix 7، این سری با پشتیبانی از شارژ خورشیدی عرضه می‌شود و ادعا می‌شود که ۵۴ درصد مساحت سطح خورشیدی بیشتری نسبت به نسل قبلی Fenix ​​6X Pro دارد؛ با این اوصاف، ساعت هوشمند جدید عمر باتری را نیز بهبود می‌بخشد.

گارمین ساعت‌های Fenix 7 و Epic را با شارژ خورشیدی عرضه کرد! - Garmin Fenix 7 696x450 1سری Fenix 7 دارای محدوده فرکانس L5 GPS است که دقت بهتری در سیگنال‌های GPS ارائه می‌دهد؛ جهت توضیحات بیشتر، L5 سیگنال GPS جدید برای غیرنظامیان است و طراحی سیگنال پیشرفته، پهنای باند و قدرت و در نهایت دقت بیشتری را ارائه می‌دهد.

هنگامی که GPS روشن است، باتری ساعت Fenix ​​7 عمر تخمینی ۱۳۶ ساعت تا ۲۸۶ ساعت را ارائه می‌دهد؛ ساعت Fenix ​​7S حداکثر باتری ۹٠ ساعت یا ۱۶۲ ساعت را ارائه می‌دهد. از سوی دیگر، نسخه 7X حداکثر باتری ۲۱۳ ساعت یا ۵۷۸ ساعت با نیروی خورشیدی فراهم می‌کند. این میزان عمر باتری تخمین زده شده است، با این حال، گارمین ادعا می‌کند تا ۳۷ روز شارژ باتری در Fenix ​​7X پریمیوم دوام دارد.

ساعت Fenix ​​7X پریمیوم دارای ویژگی چراغ قوه LED هندزفری است که در آن نور LED می‌تواند نور سفید و نور قرمز روشن را به بیرون ساطع کند. همچنین دارای حالت Strobe برای مواقع اضطراری است.

ساعت هوشمند گارمین EPIX

ساعت Epix Gen 2 با یک صفحه ۴۷ میلی‌متری عرضه می‌شود و تا ۱۶ روز عمر باتری دارد. Epix دارای برخی ویژگی‌های مشابه با سری Fenix ​​7 است، اما فاقد چراغ قوه LED است و از شارژ خورشیدی پشتیبانی نمی‌کند. Epix دارای صفحه‌نمایش ۱.۳ اینچی OLED همیشه روشن است.

گارمین ساعت‌های Fenix 7 و Epic را با شارژ خورشیدی عرضه کرد! - Garmin EPIX 696x388 1

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید