ساعت Enduro 2 گارمین با عمر باتری ۴۶ روزه راه‌اندازی شد

ساعت Enduro 2 گارمین
سال گذشته، گارمین ساعت هوشمند Enduro را روانه بازار کرد که در واقع برای ورزش‌های استقامتی مانند کوه نوردی، پیاده‌روی و غیره طراحی شده بود. اکنون این شرکت از جانشین ساعت هوشمند Enduro با نام ساعت Enduro 2 GPS multisport گارمین با ویژگی‌های گسترده‌ و در عین حال طولانی‌ترین عملکردها رونمایی کرده است.

مشخصات ساعت Enduro 2 گارمین

ساعت Enduro 2 گارمینساعت Enduro 2 گارمین از جنس تیتانیوم سبک وزن، صفحه‌نمایش لمسی محافظت‌شده توسط یک لنز Power Sapphire و یک نوار نایلونی ساخته شده است. این ساعت در حالت عادی می‌تواند تا ۴۶ روز کامل در حالت هوشمند دوام بیاورد و همچنین کاربران می‌توانند با استفاده از شارژر خورشیدی و فناوری SatIQ عمر باتری این ساعت را در حالت GPS تا ۱۵۰ ساعت افزایش دهند.

ساعت Enduro 2 گارمین دارای یک چراغ قوه LED داخلی است که مشابه سری Fenix ​​7 بوده ولی دو برابر آن روشنایی دارد. همچنین اگر بعد از تاریکی هوا هم رانندگی می‌کنید، می‌توانید چراغ قوه این ساعت را به حالت چراغ ایمنی قرمز یا حالت cadence matching strobe تغییر دهید.

ساعت Enduro 2 گارمینساعت Enduro 2 گارمین با نقشه‌های TopoActive از پیش بارگذاری‌شده، فناوری‌هایی مانند NextFork، پیش‌بینی مسابقه بصری و در نهایت گزینه سرعت تنظیم‌شده به سازگاری ورزشکاران در مسابقات کمک کند. این ساعت حتی به‌طور خودکار ایستگاه‌های استراحت را هم ثبت می‌کند تا مجبور نشوید در میانه مسابقه، دویدن را متوقف کنید.

از ویژگی‌های سلامت و تناسب اندام ساعت هوشمند گارمین، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • سنجش ضربان قلب و استرس
  • SpO2 و ردیابی خواب
  • Health Snapshot
  • Body Battery
  • Fitness Age

این ساعت هوشمند از نظر عملکرد، دارای Garmin Pay و تشخیص حادثه است. همچنین این ساعت، حافظه ذخیره موسیقی نیز دارد. قیمت این ساعت هوشمند ۱۰۹۹.۹۹ دلار بوده و در حال حاضر برای علاقه‌مندان در وب سایت Garmin موجود است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید