Enduro 2 گارمین رقیب سرسخت اپل واچ اولترا!

Enduro 2 گارمین رقیب سرسخت اپل واچ اولترا!

بسیاری از کارشناسان و منتقدان معتقدند که اپل واچ اولترا رقیبی برای محصولات گارمین خواهد بود اما گارمین خود به این موضوع اعتقادی نداشته و  ساعت گران قیمت اپل را مورد تمسخر قرار داد.

Enduro 2 گارمین رقیب اپل واچ اولترا

اپل اعلام کرد اپل واچ اولترا در حالت استفاده سنگین ۳۶ ساعت عمر باتری داشته و در حالت کم مصرف به ۶۰ ساعت می‌رسد. برای ساعتی که ویژگی‌های بیشتری دارد، عمر باتری مورد اشاره مطلوب است. ساعت اخیرا معرفی شده Enduro 2 گارمین گفته شده تا ۳۶ روز عمر باتری ارائه می‌دهد و در حالت کم مصرف با کمک پنل انرژی خورشیدی به بیش از ۵۵۰ روز می‌رسد.

تمسخر اپل واچ اولترا توسط گارمین

البته، اپل واچ اولترا و Enduro 2 هنوز هم از نظر قابلیت‌ها و ویژگی‌های خود بسیار متفاوت هستند اما همچنان موقعیت‌های مشابهی دارند. در این بین گارمین طی توییتی بیان کرد که آنها عمر باتری را به تعداد روز در نظر می‌گیرند نه ساعت. 

تمسخر اپل واچ اولترا توسط گارمین

باتوجه به ویژگی‌هایی که در اپل واچ اولترا موجود است، عجیب نیست که عمر باتری به چندین روز نرسد. محصولات گارمین عمدتا قابلیت‌های ردیاب سلامتی داشته و از نمایشگر پرمصرفی بهره نمی‌برند. به هر حال در روزهای گذشته شرکت‌های مختلفی تصمیم گرفتند محصولات جدید اپل را مورد انتقاد و تمسخر قرار دهند. از این رو نباید گفته‌های شرکت‌های رقیب را جدی گرفت و تنها هدف بازاریابی تبلیغاتی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید