گارمین اپلیکیشن نوار قلب را عرضه کرد

ساعت‌های هوشمند سعی دارند که کاربران را سالم‌تر نگه دارند، مخصوصاً وقتی صحبت از مسائل قلبی باشد. گارمین جدیدترین برندی است که به شما امکان می دهد نوار قلب را مستقیماً از مچ دست خود بگیرید و برنامه جدید برای کاربران آمریکایی که Venu 2 Plus دارند در دسترس خواهد بود.

گارمین

برنامه نوار قلب گارمین چگونه کار می‌کند؟

برنامه ECG گارمین با تشخیص علائم فیبریلاسیون دهلیزی یا AFib کار می کند که شامل ضربان قلب نامنظم و اغلب سریع هستند که می تواند خطر سکته مغزی، نارسایی قلبی و سایر رویدادهای جدی سلامتی را افزایش دهد.

می‌توانید از این برنامه برای ضبط یک نوار قلب 30 ثانیه‌ای استفاده کنید و نتایج را فوراً روی ساعت هوشمند مشاهده کنید یا نتایج را بعداً در برنامه Garmin’s Connect مشاهده کنید، که بعداً می‌توانید در صورت لزوم به ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی نشان دهید.

مانند سایر ویژگی‌های سلامت ساعت هوشمند، برنامه ECG یک ابزار تشخیصی نیست. اما می تواند به شما هشدار بدهد که برای گرفتن وقت پزشک اقدام کنید.

دان بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کنندگان گارمین، در این باره گفت: «برنامه ECG اولین ویژگی ساعت هوشمند گارمین است که توسط FDA تایید شده است و ما از ارائه این ابزار انقلابی به مشتریان خود به عنوان راهی دیگر برای حفظ سلامتی آنها هیجان زده هستیم. 

ویژگی ECG گارمین در Venu 2 Plus موجود است و به آخرین نسخه برنامه Connect نیاز دارد. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد این برنامه را به سایر محصولات و همچنین مناطق دیگر گسترش دهد.

گارمین اپلیکیشن نوار قلب را عرضه کرد - ecg app on venu 2 plus

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید