سامسونگ از Bespoke Edition برای گلکسی زدفلیپ 3 و واچ 4 رونمایی کرد

Bespoke Edition سامسونگ پیش از این به کاربران این امکان را می‌داد که قاب لولای Galaxy Z Fold2 را سفارشی کنند. این ایده  با استودیوی جدید Bespoke که با گلکسی زدفلیپ 3 Bespoke Edition شروع می‌شود، گسترش یافته است. سری Galaxy Watch4 نیز به به زودی به همین ایده خواهد پیوست. البته نسخه‌های سفارشی دیگری نیز پیش از این برای سری زد در نظر گرفته شده بود.

استودیو Galaxy Bespoke به شما امکان می‌دهد رنگ جلو، پشت و قاب گوشی را انتخاب کنید. در حال حاضر می‌توانید بین مشکی و نقره‌ای برای قاب این گوشی انتخاب کنید. برای قسمت جلو و عقب گزینه‌های زیر را دارید: آبی، صورتی، زرد، سفید و مشکی. توجه داشته باشید که بخش دوربین بدون توجه به گزینه‌هایی که انتخاب می‌کنید، سیاه می‌ماند.

Samsung unveils Galaxy Z Flip3 and Watch4 series Bespoke Edition

به طور کلی، Bespoke Edition تعداد ۴۹ ترکیب رنگ برای انتخاب به شما می‌دهد. احتمالا بعدا این امکان را خواهید داشت که پنل‌های جدیدی بخرید و پنل‌هایی را که تلفن شما همراه آنها بوده را عوض کنید. در اینجا چند ترکیب احتمالی آورده شده است:

سامسونگ از Bespoke Edition برای گلکسی زدفلیپ 3 و واچ 4 رونمایی کرد - Untitled

نوآوری اصلی Bespoke Edition اتوماسیون است که به زنجیره تامین سامسونگ اجازه می‌دهد، گوشی سفارشی شما را کنار هم قرار داده و به بازارهای منتخب تحویل دهد. در حال حاضر استودیو سفارشی به بازارهای زیر خدمات می‌دهد: ایالات متحده، انگلستان، کانادا، استرالیا، فرانسه و (البته) کره جنوبی. سامسونگ قصد دارد این لیست را بعدا گسترش دهد.

دو دستگاه دیگر امروز به تجربه سفارشی Bespoke Edition ملحق می‌شوند: Galaxy Watch4 و Watch4 Classic. شما می‌توانید بین دو مدل و دو اندازه آن را انتخاب کنید. سپس انتخاب بند سازگار بر عهده شما است. قیمت ساعت‌ها بدون تغییر خواهد بود.

Samsung unveils Galaxy Z Flip3 and Watch4 series Bespoke Edition

قیمت سامسونگ گلکسی زدفلیپ3 نسخه سفارشی ۱۱۰۰ دلار است. این میزان فقط ۵۰دلار بیشتر از قیمت معمولی مدل ۲۵۶ گیگابایتی است (در نسخه سفارشی گزینه ۱۲۸ گیگابایتی وجود ندارد). توجه داشته باشید که خرید با ۱۲ ماه محافظت از Samsung Care+ همراه است. همچنین می‌توانید تا ۶۰۰ دلار اعتبار تجاری دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید