قیمت ساعت‌های هوشمند واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگ به یکباره لو رفت!

ساعت‌های هوشمند واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگدر حال حاضر سامسونگ در حال کار بر روی یک جفت ساعت هوشمند پرچمدار جدید خود یعنی ساعت‌های هوشمند واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگ است که در واقع مورد دوم جایگزین Watch4 Classic می‌باشد. بنابراین، هرکسی که مشتاق عرضه ساعت‌های هوشمند واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگ است، از دیدن قیمت‌های آن‌ها، آن هم قبل از عرضه در مرداد ماه خوشحال خواهد شد.

قیمت ساعت‌های هوشمند واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگ

ساعت‌های هوشمند واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگطبق گفته Dealntech، قیمت ساعت هوشمند واچ 5 کمی ارزان‌تر از نسل قبلی خود خواهد بود. ساعت هوشمند واچ 5 چهل میلی‌متری با قیمت ۲۵۹ یورو به فروش می‌رسد. این در حالی است که ساعت هوشمند ۴۴ میلی‌متری آن ۲۸۶ یورو است. ظاهراً برچسب قیمت Watch5 Pro هم برای گزینه ۴۵ میلی‌متری BT فقط ۴۳۰ یورو خواهد بود که نسبت به سال گذشته قیمت کمی افزایش یافته است.

The price of Samsung Galaxy Watch 5 and Watch 5 Pro has been revealedجزئیات قیمت‌گذاری این ساعت‌های هوشمند از یک «خرده‌فروش معتبر اروپایی» می‌آید که معمولاً قیمت‌های خود را درست منتشر می‌کند. البته که باز هم برای مطلع شدن از قیمت واقعی ساعت‌های هوشمند واچ 5 و واچ 5 پرو سامسونگ باید منتظر بمانید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید