گلکسی S23 Ultra با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی، عکاسی شما را دگرگون خواهد کرد!

گلکسی S23 Ultraطبق اخبار منتشر شده از گلکسی کلاب،  گلکسی S23 و +S23 دارای دوربین‌های تله‌فوتو مشابه با نسل‌های قبلی خود (۱۰ مگاپیکسل ۳x) خواهند بود. همچنین طبق همین اخبار، گفته شده است که گلکسی S23 Ultra هم همین طور خواهد بود.

همچنین طبق یک گزارش تاییدنشده، گفته شده است که گلکسی S23 Ultra دارای یک پریسکوپ با بزرگنمایی ۱۰ برابر و وضوح ۱۰ مگاپیکسل خواهد بود. این‌ها همان مشخصات اولیه S21 Ultra و S22 Ultra هستند (S20 Ultra دارای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی پریسکوپ بود). با این حال هنوز هم جا برای بهبود کیفیت تصویر وجود دارد و سامسونگ می‌تواند برای پردازش بهتر تصویر، اپتیک بهتر یا سنسور لاگر را به کاربران خود ارائه دهد.

دوربین گلکسی S23 Ultra سامسونگ

گلکسی S23 Ultra

ارتقای اصلی دوربین در گلکسی S23 Ultra احتمالاً دوربین اصلی آن خواهد بود و همچنین حدس و گمان‌هایی وجود دارد که دوربین آن، از سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی فعلی به سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی (احتمالاً HP1) ارتقا یابد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا دوربین تله دوم این گوشی مانند نسل قبل خود خواهد بود و یا ارتقاهایی در راه است؟

سامسونگ در دو نسل گذشته گوشی‌های هوشمند خود از ماژول ۱۰ مگاپیکسلی ۳x استفاده کرده است. البته که تا عرضه گلکسی S23 Ultra، شش ماهی باقی مانده و تا آن زمان جزئیات زیادی از این گوشی منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید