کاهش فروش گلکسی S22 به دلیل رسوایی GOS!

کاهش فروش گلکسی S22

کاهش فروش گلکسی S22 به دلیل رسوایی GOS خبرساز شد. به نظر می‌رسد رسوایی GOS چهره سری گلکسی اس 22 در کره جنوبی را به شدت مخدوش کرده است. کره تایمز گزارش می‌دهد که شرکای اپراتور سامسونگ مجبور شده‌اند یارانه‌ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهند تا از کاهش فروش جلوگیری کنند.

طبق گزارشها، فروش گلکسی اس 22 سامسونگ در بحبوحه بحث و جدل پیرامون سرویس بهینه سازی بازی (GOS) آن ضربه خورده است. غول فناوری کره جنوبی پس از اینکه امکان خاموش کردن دستی این سرویس را در تلفن‌ها به کاربران ارائه نکرد، با انتقاداتی مواجه شد. کاهش فروش گلکسی S22 یک تعجب همگانی را در بر داشت.

Test du Samsung Galaxy S22 Ultra : un smartphone pas comme les autres - Numerama

کاهش فروش گلکسی S22 به دلیل رسوایی GOS

KT و LG Uplus اکنون یارانه ۴۵۰,۰۰۰ وون (۳۷۰ دلار/۳۳۵یورو) برای Galaxy S21 و ۵۰۰,۰۰۰ وون (۴۱۰دلار/۳۷۵یورو) برای +Galaxy S22 با طرح‌های منتخب (بیش از ۹۰,۰۰۰ KRW برای KT و 00 KT برای KT و 00 KRW) ارائه می‌کنند. گلکسی اس 22 اولترا از ماه گذشته تاکنون ۵۰۰۰۰۰ وون یارانه دریافت کرده است.

برای مقایسه، سطح اولیه یارانه ها در سطح ۱۵۰,۰۰۰ KRW، یک سوم مبلغ فعلی بود. تغییر یارانه‌ها با موافقت سامسونگ و شرکت های مخابراتی و به منظور از بین بردن کاهش فروش گلکسی S22 صورت گرفت.

The Samsung Galaxy S22 trio
در حالی که کاهش تقاضا به دلیل GOS ارتباط داده می‌شود (اختلاط در بازی‌ها و برنامه‌های منتخب)، یکی از نمایندگان ناشناس اپراتور آن را اینطور نمی‌بیند:

دیدگاهی وجود دارد که مشکل GOS بر فروش S22 تأثیر منفی می‌گذارد، اما کاهش واضحی از نظر حجم فروش وجود ندارد. تقاضا برای دستگاه‌ها نه تنها از جانب کسانی که بازی می‌کنند، بلکه از جانب کسانی که بازی نمی‌کنند نیز وجود دارد. بحث‌هایی درباره GOS وجود دارد، اما دو برند گوشی‌های هوشمند رده بالا وجود دارد: سری گلکسی اس سامسونگ و آیفون اپل. بنابراین شاهد کاهش واضح فروش دستگاه‌های گلکسی نیستیم.

https://www.01net.com/i/0/0/cfb/658073a42f283041f4d271175e64a.jpg

یک تحلیلگر در Eugene Investment & Securities سود عملیاتی ۴ تریلیون KRW را برای تجارت دستگاه‌های تلفن همراه سامسونگ در سه ماهه اول پیش بینی می‌کند که نسبت به سه ماه آخر سال 2021 حدود ۱.۳ تریلیون KRW افزایش یافته است. با این حال، تحلیلگر توضیح شرکت مخابراتی را نمی‌پذیرد و کاهش فروش گلکسی S22 را حتمی می‌داند. معتقد است که رسوایی GOS زخم بزرگی بر اعتبار برندهای گلکسی و سامسونگ بر جای گذاشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید