Galaxy Z Fold 5 و Flip 5 صفحات لمسی با تکنولوژی جدید خواهند داشت

سال گذشته سامسونگ تلفن‌های همراه Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 را در ماه آگوست معرفی نمود و حالا انتظار می‌رود که Galaxy Z Fold 5 و Z Flip 5 نیز در آگوست سال جاری معرفی شوند. البته تاریخ عرضه رسمی این اسمارت‌فون‌ها هنوز اعلام نشده اما به لطف اطلاعات مختلفی که منتشر شده ما حالا بعضی از مشخصات این دو گوشی هوشمند را در دسترس داریم.

مشخصات Galaxy Z Fold 5

طبق اطلاعات منتشر شده Galaxy Z Fold 5 و Flip 5 دارای تکنولوژی جدیدی در صفحات لمسی خود خواهند بود اما هنوز اطلاعاتی در مورد چگونگی این تکنولوژی و چگونگی اهمیت آن برای کاربران مشخص نشده است. همچنین Z Fold 5 و Z Flip 5 نیز دارای هینج‌های خود بوده و از گواهی IPX8 برای ضدآب بودن استفاده می‌کنند. طبق لیک‌های منتشر شده چیپست این اسمارت‌فون‌ها Snapdragon 8 Gen 2 خواهد بود.

Galaxy Z Fold 5

همچنین درست عین لیک‌هایی که پیش از این منتشر شده بود انتظار نمی‌رود که Galaxy Z Fold 5 دارای جایگاه مخصوص برای S Pen باشد، ویژگی‌ای که بسیاری از کاربران خواهان آن بودند. بهبودهای مختلفی نسبت به نسخه‌های قبلی نیز در این لیک‌ها دیده می‌شد.

Galaxy Z Fold 5 از نظر ضخامت در حالت بسته بودن، ۰.۲ میلی‌متر با Fold 4 تفاوت خواهد داشت زیرا حالا دیگر به هنگام بسته بودن فاصله‌ای میان صفحات دیده نمی‌شود و به طور کلی دستگاه نسبت به نسخه نسل قبلی خود باریک‌تر به نظر می‌رسد. Fold 4 به هنگام بسته بودن دارای فاصله‌ای میان صفحات خود است که منجر به ضخامت بیشتر گوشی و قرار گرفتن آن در معرض آسیب بیشتر می‌شود.

در لیک‌های منتشر شده دیده می‌شود که صفحه بیرونی Galaxy Z Fold 5 اندازه‌ای ۶.۲ اینچی داشته که هم اندازه نسل قبلی خودش است و با وزن ۲۵۴ گرمی، این اسمارت فون از Fold 4 با وزن ۲۶۴ گرم سبک‌تر است.

از طرف دیگر Galaxy Z Flip 5 قرار است صفحه نمایشی بیرونی به اندازه ۳.۴ اینچ به شکل مربع داشته باشد. حاشیه‌های صفحه نمایش نیز در این اسمارت‌فون نسبت به نسل قبل باریک‌تر خواهند بود. جزئیات بیشتر از Galaxy Z Fold 5 و Z Flip 5 احتمالا در ماه‌های جاری منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید