رندرهای با کیفیت Galaxy Z Fold3 شایعات را تایید کرد

این موضوع را در نظر داشته باشید که هنوز هیچ تصویر رسمی‌ای از Galaxy Z Fold3 بعدی در دسترس نیست.
اما این رندر با کیفیت که توسط بن گسکین و بر اساس اطلاعات لو رفته طراحی شده است، در حال حاضر نزدیک به واقعیت‌ترین عکس Galaxy Z Fold3 است.

Galaxy Z Fold

یکی از اولین چیزهایی که در این رندر به چشم می‌آید، طراحی متمایز جزیره‌ای دوربین‌هاست که به وضوح از گلکسی S21 Ultra برداشته شده است که قابل حدس بوده است. بر اساس تجربه‌های قبلی، می‌دانستیم که سامسونگ سبک عمومی خود را برای اغلب دستگاه‌هایش در نظر می‌گیرد؛ علی الخصوص برای سری‌های S و Note از یک نسل.

مشخص نیست که ماژول‌های دوربین یا محل قرارگیری آن‌ها در گلکسی زد فولد ۳ (Galaxy Z Fold3) دقیقا به همان شکل S21 باشد.‌ با توجه به شکل دستگاه و چالش‌ها و محدودیت‌‌هایش ،این انتظار می‌رود که چیدمان دوربین‌ها به نحوی باشد که دوربین اصلی کمی پایین‌تر قرار گیرد.

تاکنون صحبت از پشتیبانی S Pen در Galaxy Z Fold3 بوده است و تصور می‌شد که محل قرارگیری قلم هوشمند  داخل بدنه فولد باشد. با تولید و رونمایی S Pen مجزا و انتخابی برای S21 Ultra، این سوال مطرح شده است که شاید سامسونگ، این غول کره‌ای، ‌برای Galaxy Z Fold3 هم همین برنامه را داشته باشد. ظاهرا بن گسکین نیز چنین فکری می‌کند، چون S pen داخل تصویر به اندازه‌ای بزرگ است که گنجاندن آن داخل بدنه فولد امکان‌پذیر نیست.

یکی از تازه‌ترین شایعات در خصوص Z Fold3، ادعا می‌کند که این دستگاه از نمایشگر کوچک‌تری نسبت به مدل قبلی خود بهره می‌برد، صفحه نمایش ۷.۵۵”داخلی (کمتر از ۷.۵۹”) و صفحه نمایش ۶.۲۱”بیرونی (کمتر از ۶.۲۳”). گفته می‌شود که این فداکاری دقیقاً به منظور جای دادن S pen در بدنه گوشی ضروری خواهد بود. بنابراین همچنان ابهامات در خصوص S Pen باقی است.

یکی دیگر از ویژگی‌های بالقوه در Galaxy Z Fold3 وجود دوربین زیر نمایشگر است. به نظر می‌رسد این مورد نیز در رندرهای بن گسکین گنجانده شده اما خیلی واضح هم روی آن تاکید نشده است.

اگر شایعات شنیده شده واقعیت داشته باشند، انتظار می رود که Galaxy Z Fold3 در ماه ژوئن امسال به بازار عرضه شود و قیمتی حدودا برابر با مدل پیشین خود گلکسی Z Fold2 داشته باشد.

مطلب قبلیفناوری شارژ Mi Air شیائومی
مطلب بعدیآیا تصاویر گرفته شده از ماه با دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا واقعی هستند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید