تیم سامسونگ نحوه بهبود رابط کاربری Galaxy Z Fold3 و Z Flip3 را توضیح می‌دهد

بهبود رابط کاربری Galaxy Z Fold3سامسونگ ویدئویی را منتشر کرد که در آن به بهبود رابط کاربری Galaxy Z Fold3 و Z Flip3  و تلاش‌های تیم سامسونگ برای بهتر کردن این رابط کاربری پرداخته است. جالب است که آنها در مورد الهام بخشی از تغییرات صحبت می‌کنند، اما این ویدئوی شش دقیقه‌ای حاوی چندین نکته مفید در مورد نحوه استفاده موثرتر از گوشی‌ها نیز هست.

سامسونگ این دو گوشی را دستگاه‌های کاملا متفاوتی می‌داند. صفحه نمایش روی Galaxy Z Flip3 وظایف اساسی را انجام می‌دهد و به کاربر اجازه می‌دهد ظاهر گوشی را با صفحات مختلف ساعت سفارشی کند. باز کردن Flip آن را به یک گوشی آشنا با همان مدل معمولی تبدیل می‌کند. Z Fold3 نیز یک گوشی معمولی است و وقتی باز می‌شود به یک تبلت کاربردی تبدیل می‌شود و همین نیاز به بهبود رابط کاربری Galaxy Z Fold3 را نشان می‌‌دهد.

The Samsung team explains how it improved the interface on the Galaxy Z Fold3 and Z Flip3

این شرکت به دنبال راه‌هایی بود تا کاربران بتوانند گوشی خود را آنطور که دوست دارند، تنظیم کنند. به عنوان مثال، Z Fold3 این امکان را دارد که میانبرها و ویجت‌های صفحه جلویی خود را روی صفحه اصلی آینه کند، بنابراین نیازی به ایجاد دوباره تغییر در هنگام ویرایش صفحه اصلی نیست.

حالت چند پنجره‌ای نیز با ترفندهای مفید در رابط کاربری Galaxy Z Fold3 تجدید شد. به عنوان مثال، می‌توانید پیوندی را از مرورگر سامسونگ به کنار صفحه Z Fold3 بکشید و صفحه نمایش را تقسیم کنید. با این کار صفحه نمایش پیوند را در یک پنجره جدید مرورگر نشان می‌دهد. این قابلیت به شما امکان می‌دهد در حالی که صفحه جدید را مشاهده می‌کنید، همچنان در حال مرور صفحه اصلی باشید.

Samsung Galaxy Z Fold2 gets $200 / £200 cheaper in permanent price cut - GSMArena.com news

همچنین یک نوار وظیفه جدید وجود دارد، مانند آنچه در سیستم عامل‌های رومیزی مشاهده می‌شود. این نوار وظیفه به شما دسترسی سریع به مهمترین برنامه‌ها را می‌دهد. برای بررسی پیام جدید و سپس بازگشت به برنامه قبلی، شش بار لمس لازم بود، اما نوار وظیفه آن را به سه لمس کاهش می‌دهد. ویدئوی اصلی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید