گلکسی زد فولد ۵ ممکن است دوربینی به قدرتمندی گلکسی اس ۲۳ اولترا نداشته باشد

مهم‌ترین بخش‌های سری گوشی‌های هوشمند گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد ۵ سامسونگ مربوط به شکل نوآورانه و صفحه نمایش تاشوی آنها می‌شود. در حالی که این گوشی‌ها قطعات داخلی قدرتمندی هم دارند، اما همیشه در بخش دوربین یک قدم از سری پرچمدار گلکسی اس این شرکت عقب‌تر هستند. بنابراین، اگر امیدوار بودید که سامسونگ از حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی ISOCELL HP2 گلکسی اس ۲۳ اولترا در گلکسی زد فولد ۵ یا زد فلیپ ۵ استفاده کند، باید بگوییم که این اتفاق نخواهد افتاد.

شایعات جدید حاکی از آن است که سامسونگ مشخصات دوربین گوشی‌های هوشمند تاشو خود در سال ۲۰۲۳ را بدون تغییر نسبت به نسل قبل باقی می‌گذارد. یوگش برار، افشاگری که سابقه نسبتاً خوبی در افشای اطلاعات گوشی‌های هوشمند دارد، ادعا می‌کند که گلکسی زد فولد ۵ دارای دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی و احتمالا با زوم اپتیکال ۳ برابری خواهد بود. این همان مشخصات دوربینی است که می‌توانید در گلکسی زد فولد ۴ مشاهده کنید.

گلکسی زد فولد ۵ قرار نیست خیلی متفاوت باشد

اگر این شایعات درست باشند، یعنی سامسونگ بیشتر بر روی بهبود ساختار و طراحی لولای گلکسی زد فولد ۵ تمرکز خواهد کرد تا دوربین‌ها.

گلکسی زد فولد ۵

یوگش برار، وبلاگ نویس هندی می‌گوید که این داستان در مورد گلکسی زد فلیپ ۵ نیز صدق می‌کند. فلیپ بعدی سامسونگ باید دارای دوربین دوگانه ۱۲ مگاپیکسلی مشابه فلیپ ۴ اما با سنسورهای تصویر جدیدتری باشد. همچنین از لولای بهبودیافته، صفحه‌ نمایش کاور بزرگتر و نسخه «for Galaxy» تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ بهره می‌برد.

با این حال، عدم تغییر در دوربین به این معنی نیست که هیچ‌گونه بهبود کیفیت تصویری وجود نخواهد داشت. سامسونگ می‌تواند پردازش تصاویر خود را اصلاح، و از ISP سریعتری برای استخراج تصاویر بیشتر از همان مجموعه حسگرها استفاده کند. اما اگر گوشی هوشمندی با دوربین پیشرفته‌تر و دوربین پریسکوپ می‌خواهید، باید به جای گوشی‌های تاشوی بعدی سامسونگ، سراغ یکی از گوشی‌های پرچمدار سری اس این شرکت بروید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید