تصاویر لوازم جانبی رسمی Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 سامسونگ

Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4به زمان عرضه گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ، ۱۰ آگوست (۱۲ مرداد) نزدیک شده‌ایم و حالا شاهد قاب‌های جدیدی هستیم که برای این گوشی‌‌ها رونمایی شده‌اند.

ما به سرعت به معرفی دستگاه بزرگ بعدی سامسونگ در Unpacked نزدیک می‌شویم و در حال حاضر واقعاً همه هیجان زده هستیم! مدت‌هاست می‌دانستیم که گوشی‌های تاشو جدید با نام‌های Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 عرضه می‌شوند. به همین ترتیب، سامسونگ احتمالاً از سری Galaxy Watch5 و Galaxy Buds2 Pro هم رونمایی خواهد کرد. اگر منتظر پرچم‌داران جدید، گوشی‌های تاشو جدید، سامسونگ هستید و قصد دارید برخی از لوازم جانبی را با پیش‌سفارش خریداری کنید، اکنون می‌توانید نگاهی به ظاهر آن‌ها داشته باشید، تا از هم اکنون راحت‌تر تصمیم خود بگیرید.

لوازم جانبی گوشی‌های Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4

Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4

لیست‌های یک خرده‌فروش آنلاین آلمانی (از طریق SamMobile) کمی زودتر از حد انتظار بالا رفته است و فیلم‌ و تصاویر قاب‌های محافظ را برای Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4 نشان می‌دهد.

Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4

یک جلد چرمی فلپ و یک جلد شفاف با حلقه، که هر دو مورد به طور قابل ملاحظه‌ای شبیه به طرح‌های گوشی Z Flip3 هستند.

Galaxy Z Fold 4 و Z Flip 4

در مورد Z Fold 4، ما یک کاور ایستاده باریک داریم که از نظر ظاهری و عملکردی شبیه به روکش پایه تاشو چرمی Z Fold3 است اما با پایه‌ای برای قرار دادن تلفن شما روی میز!

بنابراین می‌توانید فیلم یا رسانه‌های دیگر را با قرار دادن گوشی بر آن پایه به راحتی تماشا کنید. همچنین یک film محافظ هم برای صفحه‌نمایش بیرونی آن وجود دارد. پنل تاشوی داخلی آن با film محافظ آن که غیر قابل جابجایی است، همراه می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید