گلکسی زد فولد 4 وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ را دریافت می‌کند

گلکسی زد فولد 4در اوایل این هفته، سامسونگ وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ را برای گلکسی زد فولد 4 منتشر کرد، اما این به‌روزرسانی به دستگاه‌های ایالات متحده محدود شد. اکنون، این به‌روزرسانی در بازارهای بیشتری از جمله اروپا و هند به این دستگاه رسیده است.

آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای گلکسی زد فولد 4 با نسخه سیستم عامل F936BXXS1BVKC ارائه می‌شود و در سراسر اروپا و هند در دسترس است. این وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ را ارائه می‌کند که ۹۳ آسیب پذیری امنیتی موجود در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های سامسونگ را برطرف می‌کند. به‌روزرسانی جدید ممکن است شامل رفع اشکال کلی و بهبودهای پایداری نیز باشد.

اگر از کاربران این گوشی در اروپا یا هند هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، آخرین به‌روزرسانی امنیتی را روی گوشی خود نصب کنید.

گلکسی زد فولد 4سامسونگ، گلکسی زد فولد 4 را چند ماه پیش با رابط کاربری One UI 4.1.1 مبتنی بر اندروید ۱۲L عرضه کرد. این گوشی هوشمند تاشو چند هفته پیش آپدیت One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را دریافت کرده بود. سه آپدیت دیگر سیستم عامل اندروید را در آینده دریافت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید