گوشی Galaxy Z Flip3 Olympic Games Edition راهی بازار چین شد

گوشی Galaxy Z Flip3 Olympic Games Edition راهی بازار چین شد

سال گذشته سامسونگ نسخه المپیک گوشی Galaxy S21 در بازار ژاپن عرضه کرد. اکنون نوبت به نسخه المپیک یک مدل تاشو یعنی گوشی Galaxy Z Flip3 Olympic Games Edition رسیده است.

این نسخه به مناسب المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن طراحی شده و به ورزشکاران شرکت کننده در این المپیک اهدا خواهد شد. المپیک زمستانی امسال از ۴ فوریه یا همان ۱۵ بهمن در پکن کشور چین آغاز می‌شود. سامسونگ به مناسبت همین رویداد ورزشی عرضه گوشی Galaxy Z Flip3 Olympic Games Edition را از هم اکنون آغاز کرده است.

گوشی با طراحی Winter Dream White ارائه می‌شود و دارای قسمت ماژول دوربین مشکی و باقی بدنه سفید است و جلوه ظاهری جذابی به محصول سامسونگ داده شد. Galaxy Z Flip3 گوشی تاشو این شرکت در تابستان ۲۰۲۱ رونمایی و عرضه شد. اسمارتفونی که مشخصات کلیدی پرچمدار را ارائه می‌دهد و مشخصات کلیدی برجسته هم برای آن تدارک دیده شد.

گوشی Galaxy Z Flip3 Olympic Games Edition معرفی شد

گوشی Galaxy Z Flip3 Olympic Games Edition راهی بازار چین شد

علاوه بر این، قاب و لولا دارای رنگ طلایی هستند. همچنین یک لوگو سامسونگ و همچنین لوگوی رسمی المپیک زمستانی 2022 پکن در قسمت پایین پنل عقب وجود دارد. در نهایت، این گوشی با تم سفارشی، لوگو، تصاویر پس زمینه و سبک ساعت صفحه نمایش روی جلد المپیک عرضه می‌شود.

تا آنجا که به قیمت ربط داشته باشد، سامسونگ Galaxy Z Flip3 Olympic Games Editionدر چین برای نسخه ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ۷۹۹۹ ین (۱۲۵۹ دلار) است. این گوشی برای پیش‌سفارش آماده بوده و از ۱۵ ژانویه یا ۲۵ دی برای مشتریان ارسال می‌شود.

سامسونگ همچنین مدلی به نام «Galaxy Z Flip3 Olympic Games Edition United Set» رابا قیمت ۹۹۴۸ ین (۱۵۶۵ دلار) به فروش می‌رساند. این شامل گوشی و مانیتور هوشمند ۳۲ اینچی سامسونگ M7 4K می‌شود. برای کسب جزئیات بیشتر می‌توانید به سایت سامسونگ هم مراجعه کنید. این شرکت کره جنوبی درصدد بوده مدل‌های سفارشی بیشتری ارائه دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید