گلکسی زد فیلپ ۳ به لیست دارندگان اندروید ۱۳ و One UI 5.0 پیوست

گلکسی زد فیلپ ۳ به لیست دارندگان اندروید 13 و One UI 5 پیوستسامسونگ به‌روزرسانی اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 را هر روز برای دستگاه‌های بیشتری منتشر می‌کند. امروز، به‌روزرسانی بزرگی برای گلکسی زد فیلپ ۳ ارائه شده است.

همچنین بخوانید: 

این اولین نسخه پایدار اندورید ۱۳ با نسخه سخت افزار F711BXXU3DVK3 برای زد فیلپ ۳ سامسونگ است و در حال حاضر، عرضه آن از هند شروع شده است، انتظار داریم سامسونگ تا چند روز آینده بازارهای بیشتری را پوشش دهد. 

آشکار شدن مشخصات کامل گوشی Galaxy Z Flip4 سامسونگگوشی‌های تاشو سامسونگ به‌روزرسانی اندروید ۱۳ و One UI 5.0 را همانند سری گلکسی اس و گلکسی نوت به همان اندازه سریع و به موقع دریافت نکرده‌اند، اما به نظر می‌رسد این شرکت رویه را تغییر داده است. به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 5.0 برای زد فیلپ ۳ پس از به‌روزرسانی زد فولد ۳ ارائه می‌شود. برخلاف زد فولد ۳، زد فولد ۲ به‌عنوان تنها تاشو واجد شرایط سامسونگ است که به‌روزرسانی نشده است.

به‌روزرسانی اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 همراه با وصله امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ برای زد فلیپ ۳ ارائه می‌شود و می‌توانید آن را از طریق تنظیمات » منوی به‌روزرسانی نرم‌افزار تلفن دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید