اخبار جدید از گلکسی زد فلیپ 5 منتشر شد

در حال حاضر در ماه چهارم سال ۲۰۲۳ هستیم و سامسونگ در حال آماده شدن برای عرضه سری بعدی گوشی‌های هوشمند تاشو خود، گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 است. اخیرا اطلاعات اختصاصی در مورد نحوه عملکرد گلکسی زد فلیپ 5 به اشتراک گذاشته شد که احتمالا دارای صفحه نمایش بیرونی 3.4 اینچی بزرگتری خواهد بود.

به نظر می‌رسد همه چیز برای Galaxy Z Flip 5 و Galaxy Z Fold 5 بهتر خواهد شد. راس یانگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Display Supply Chain Consultants (DSCC) که سابقه خوبی در ارائه نکات داخلی دارد، گزینه‌های رنگی را که شنیده بوده مطرح کرده.

گلکسی زد فلیپ 5 در چهار رنگ عرضه خواهد شد

به گفته راس، Galaxy Z Flip 5 در رنگ های بژ، خاکستری، سبز روشن و صورتی روشن عرضه خواهد شد. از سوی دیگر، گلکسی زد فولد 5 در 3 رنگ بژ، مشکی و آبی روشن عرضه می‌شود. راس یانگ همچنین ادعا می‌کند که سامسونگ مطمئناً نام‌های پر زرق و برق خوبی با رنگ های سفارشی و تولید محدودتر خواهد داشت.

اخبار جدید از گلکسی زد فلیپ 5 منتشر شد - Samsung Galaxy Z Flip 5 Cover Display Port

اخیراً گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 در یک بنچمارک آنلاین دیده شدند و عملکرد فوق العاده ای را در این دو دستگاه مشاهده کردیم. این اعداد حتی بیشتر از پرچم‌دار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 23 اولترا بود.

اگر این اعداد حقیقت داشته باشد، در نهایت سری گلکسی فلیپ و فولد را از نظر عملکرد در کنار دیگر پرچمداران ممتاز قرار می‌دهد و عنوان صرفاً «دستگاه‌های جدید گران‌قیمت» را از بین می‌برد.

سامسونگ گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 را در آگوست 2023 (مرداد ماه) عرضه خواهد کرد که زمان معمول عرضه گوشی‌های سری فولد و فلیپ آن است. همچنین انتظار می‌رود که این شرکت سری گلکسی تب اس 9 را در همین بازه زمانی عرضه کند. مشخصات گلکسی تب اس 9 اولترا اوایل امروز فاش شد و انتظار می‌رود که بسیار نازک و قدرتمند باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید