رویت شدن ساعت Galaxy Watch5 در FCC

رویت شدن ساعت Galaxy Watch5 در FCC

سری ساعت Galaxy Watch5 سامسونگ به زمان عرضه نزدیک‌تر می‌شود و این بار انتظار داریم سه مدل مجزا داشته باشیم. قبل از اینکه لوازم الکترونیکی جدید به فروش برسند، این سخت افزار باید تاییدیه‌های مناسب را دریافت کند و این دقیقاً همان چیزی است که ما اکنون شاهد آن هستیم یعنی سه مدل ساعت جدید سامسونگ تاییدیه FCC گرفتند.

علاوه بر تایید شماره مدل Watch5 (SM-900، SM-910 و SM-920)، اسناد FCC آزمایش شارژر بی‌سیم جدید ۱۰ واتی (۵ ولت ۲ آمپر) را با پوشیدنی‌ها نشان می‌دهند. ساعت‌های هوشمند گلکسی موجود حداکثر شارژدهی ۵ واتی دارند. از آنجایی که هیچ ساعت گلکسی با شارژ سریع‌تر وجود ندارد، شارژرهای موجود برای دستگاه‌ها نیز ۵ وات شارژ می‌شوند. با این پشتیبانی قدرت بالاتر، منطقی است که این نسل ساعت عملکرد سریعی در شارژ دارد.

ساعت Galaxy Watch5 در نزدیکی رونمایی

رویت شدن ساعت Galaxy Watch5 در FCC

شارژدهی ۱۰ واتی بهترین ارتقاء همراه برای ظرفیت باتری بیشتر سری Galaxy Watch5 خواهد بود. بر اساس اطلاعات فاش شده، ساعت ۴۰ میلی‌متری Watch5 از یکباتری ۲۷۶ میلی‌آمپر ساعتی برخوردار است، در حالی که مدل ۴۴ میلی‌متری می‌تواند ۱۰ درصد افزایش از ۳۶۱ میلی‌آمپر ساعت در Watch4 به ۳۹۷ میلی‌آمپر ساعت داشته باشد. علاوه بر این، انتظار داریم که مدل پیشرفته‌تر پرو دارای باتری بزرگ با ظرفیت ۵۷۲ میلی‌آمپر ساعت باشد که تقریباً ۶۰ درصد بزرگ‌تر از بزرگ‌ترین باتری هر مدل Watch4 است.

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که گلکسی واچ 5 ممکن است قاب چرخان فیزیکی نمادینی را که در بسیاری از ساعت‌های هوشمند قبلی سامسونگ از جمله گلکسی واچ 4 کلاسیک وجود داشت، حذف کند. اما با در نظر گرفتن تمام این اطلاعات، هنوز چیزهای زیادی برای هیجان‌انگیز شدن وجود دارد و باید منتظر ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید