گلکسی واچ سامسونگ به‌زودی جیمیل و تقویم گوگل را دریافت می‌کند

گلکسی واچگوگل و سامسونگ با همکاری یک دیگر با هدف تقویت سیستم عامل Wear OS در جهت بهبود سرعت، بهره وری انرژی و برنامه‌ها تلاش‌های بسیاری کردند. با وجود اینکه سامسونگ در حال عرضه برنامه تقویم به ساعت‌های گلکسی خود است، اما پیکسل واچ‌های گوگل فاقد این برنامه هستند. حال، به نظر می‌رسد که این شرکت در حال ساخت جیمیل و تقویم گوگل ویژه سیستم عامل Wear OS است.

9To5Google گزارش داده که گوگل آزمایش کامل برنامه‌های جیمیل و تقویم گوگل مبتنی بر Wear OS در پیکسل واچ آغاز کرده است. در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد زمان عرضه رسمی آن‌ها وجود ندارد، اما این برنامه‌ها برای هر کسی که از سرویس تقویم گوگل و جیمیل استفاده می‌کند بسیار مفید خواهد بود. در حال حاضر، کاربران Wear OS فقط از طریق اعلان‌ها می‌توانند با جیمیل و تقویم گوگل تعامل داشته باشند.

گلکسی واچ سامسونگ به‌زودی جیمیل و تقویم گوگل را دریافت می‌کند - Wear OS 3 screenshots have just been leakedدر مقایسه، اپل برنامه‌های کاملی را برای تقویم و Mail ارائه می‌دهد. حتی مایکروسافت از طریق برنامه Outlook خود تجربه‌ کاملی را برای کاربران Wear OS ارائه می‌دهد. به محض اینکه گوگل برنامه‌های جیمیل و تقویم گوگل را برای Wear OS راه اندازی کند، کاربران گوشی‌های هوشمند اندروید سرانجام می‌توانند یک تجربه کامل از ساعت هوشمند در کنار دستگاه خود داشته باشند. این برنامه‌ها شامل دستگاه‌های گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۵ سامسونگ نیز می‌شود.

گوگل برنامه‌های بومی مختلفی را با رابط کاربری بهبود یافته و ویژگی‌های جدید برای ساعت‌های هوشمند Wear OS راه اندازی کرده است. با این ارتقاء ها، Wear OS می‌تواند به زودی تا حدودی به پیشرفت‌های دیگر برندها در این زمینه شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید