پردازنده جدید گلکسی واچ 6 قدرت بیشتری خواهد داشت

ظاهراً پردازنده جدید گلکسی واچ 6 قدرت بی‌نظیری را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. سامسونگ در پایان سال جاری قرار است دو ساعت هوشمند جدید به نام‌های گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک را در کنار دو گوشی هوشمند گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 عرضه کند. این ساعت‌های هوشمند با ارائه ویژگی‌های بهبود یافته و قابلیت ردیابی سلامت، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب خواهند کرد. در ابتدای همین هفته، شایعاتی درباره بهبود عملکرد گلکسی واچ 6 منتشر شده بود. وب سایت Sammobile، اطلاعات خاصی را در مورد پردازنده جدید گلکسی واچ 6 به دست آورده است.

افزایش قدرت 10 درصدی پردازنده جدید گلکسی واچ 6

به تازگی مشخص شده است که سری گلکسی واچ 6 از پردازنده جدید Exynos W980 بهره خواهد برد. این پردازنده در مقایسه با چیپست Exynos W920 که در سری گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 استفاده می‌شود، بیش از 10 درصد سریعتر عمل می‌کند. اطلاعات مربوط به پیکربندی CPU و GPU Exynos W980 هنوز فاش نشده است، اما سامسونگ احتمالاً از فرآیند ساخت ۵ نانومتری خود برای تولید این پردازنده استفاده خواهد کرد. این امر می‌تواند منجر به بهبود عمر باتری گلکسی واچ 6 شود.

مشخصات سخت‌افزاری جدید

علاوه بر پردازنده Exynos W980، گلکسی واچ 6 دارای صفحه نمایش بزرگتر و با وضوح بالاتری نسبت به مدل های قبلی خود است. همچنین، گلکسی واچ 6 کلاسیک با بازگرداندن فریم قابل چرخش خود، یک‌بار دیگر از طراحی قدیمی ساعت‌های هوشمند سامسونگ استفاده خواهد کرد. هر دو ساعت هوشمند جدید سامسونگ دارای حاشیه‌های نازک‌تری نسبت به مدل‌های قبلی خود هستند و همچنین از باتری‌هایی با ظرفیت بالاتر نسبت به مدل‌های قبلی خود بهره خواهند برد.

انتظار می‌رود گلکسی واچ 6 تمامی ویژگی‌های موجود در گلکسی واچ 5 را داشته باشد. این ویژگی‌ها شامل صفحه نمایش لمسی دایره‌ای OLED، امکان ثبت نوار قلب، GPS، سنسور ضربان قلب، ردیابی سلامت و تناسب اندام، ردیابی خواب و تجزیه و تحلیل ترکیب بدن هستند. همچنین، گلکسی واچ 6 قابلیت Wi-Fi، اتصال به اینترنت سیمکارت، NFC، شارژ بی‌سیم و نرم‌افزار One UI Watch مبتنی بر Wear OS را نیز داشته باشد.

پردازنده جدید گلکسی واچ 6

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید