سرعت شارژ ساعت گلکسی واچ 5 سامسونگ مشخص شد

سرعت شارژ ساعت گلکسی واچ 5 سامسونگ مشخص شد

اخیر رندرهای باکیفیتی از سری ساعت گلکسی واچ 5 سامسونگ به بیرون درز کرده است و انتظار می‌رود نسل بعدی ساعت هوشمند این برند کره‌ای در رویداد Unpacked تاریخ ۱۰ آگوست یا همان ۱۸ مرداد معرفی شود. اکنون در جدیدترین افشاگری‌ها، گلکسی واچ 5 با پشتیبانی از شارژ سریع معرفی خواهد شد، این اطلاعات به همراه جعبه شارژ مغناطیسی توسط SnoopyTech در توییتر به اشتراک گذاشته شده است.

منبع اطلاعاتی ادعا می‌کند که ساعت گلکسی واچ 5 آینده دارای یک شارژر مغناطیسی ۱۰ واتی با دستگاه خواهد بود. این بدان معناست که اوج میزان شارژ دو برابر بیشتر از Watch 4 است و همچنین اضافه کرد که فناوری شارژ قادر خواهد بود ساعت هوشمند آینده را از صفر به ۴۵ درصد در ۳۰ دقیقه شارژ کند.

 

ساعت گلکسی واچ 5 با فناوری شارژ سریع

لازم به ذکر است که پیش‌بینی زمان دقیق شارژ سخت است زیرا انتظار می‌رود سری Watch 5 با باتری بزرگی نسبت به نسل قبلی خود عرضه شود. این توییت همچنین شامل تصاویری از شارژر مغناطیسی به همراه یک کابل USB-C است.

سرعت شارژ ساعت گلکسی واچ 5 سامسونگ مشخص شدافشاگر مشخص نکرد آیا هر دو نوع معمولی و پرو از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می‌کنند یا خیر. با این حال، افشا جدید مطابق با گزارش گذشته سری گلکسی واچ 5 است که از پایگاه داده گواهی FCC با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم ۱۰ واتی عبور کرده است.

سرعت شارژ ساعت گلکسی واچ 5 سامسونگ مشخص شد

در اخبار دیگر، SnoppyTech همچنین قیمت تمام مدل گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو را قبل از عرضه در هفته آینده فاش کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید