تایید ساعت Galaxy Watch 5 توسط برنامه health سامسونگ

تایید ساعت Galaxy Watch 5 توسط برنامه health سامسونگ

شرکت سامسونگ به زودی ساعت Galaxy Watch 5 را در دو مدل استاندارد و پرو معرفی خواهد کرد. تاکنون شایعات بسیاری منتشر شده که هیچ یک به تایید یا تکذیب نرسید. به تازگی Galaxy Watch 5 و Watch 5 Pro نام‌های ساعت هوشمند نسل بعدی سامسونگ در آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن health سامسونگ، رویت شدند که درون لیست ساعت‌های قابل پشتیبانی به چشم می‌خورد.

به‌روزرسانی‌ای که می‌تواند به معرفی زودهنگام گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو اشاره کند، همچنین نشان‌دهنده عدم وجود مدل کلاسیک در سری گلکسی واچ 5 است. به‌روزرسانی بتای گلکسی واچ 4 برای برنامه health سامسونگ، پشتیبانی از گلکسی واچ 5 و واچ 5 پرو را اضافه کرده است. آپدیت بتای گلکسی واچ 4 هیچ تغییر قابل توجهی در ویژگی‌های آن ایجاد نمی‌کند. در آپدیت health خبری از گلکسی واچ 5 کلاسیک نبود. به احتمال زیاد مدل کلاسیک بخشی از سری جدید Watch 5 نیست. سابقه سامسونگ نشان داده که چنین چیزی بیراه نخواهد بود.

ساعت Galaxy Watch 5 در نزدیکی معرفی

تایید ساعت Galaxy Watch 5 توسط برنامه health سامسونگ

شایعات پیرامون گلکسی واچ 5 پیش از این شایع شده بود. برخی از افشاگران گفته‌اند که Watch 5 Pro دارای قاب چرخشی نیست. همچنین شایعه شده است که سامسونگ از مواد بادوام مانند شیشه یاقوت کبود و تیتانیوم برای ارائه محافظت بهتر استفاده کرده است. گلکسی واچ 5 پرو مطمئناً بالاتر از این دو مدل است و ظاهری عالی دارد. جزئیات بیشتری موجود نبوده و باید تا جولای یا آگوست منتظر ماند. برای مطلع شدن از خبرهای به‌روز تکنولوژی وبسایت گیگ‌تک را دنبال کنید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید