سامسونگ با به روزرسانی نرم افزاری جدید کاربران ، Galaxy S8 و +Galaxy S8 را غافلگیر می‌کند

+Galaxy S8سامسونگ چهار سال پیشGalaxy S8 و +Galaxy S8 را معرفی کرد. این شرکت دو ماه پیش این گوشی‌ها را از لیست بروزرسانی نرم افزاری خود حذف کرده بود. با این حال، این شرکت کره جنوبی در حال حاضر به روزرسانی جدیدی را برای این های هوشمند منتشر کرده و توانسته است کاربران قدیمی +Galaxy S8 را غافلگیر کند.

به روزرسانی نرم افزاری، Galaxy S8 و +Galaxy S8

Galaxy S8 و +Galaxy S8 اکنون در کشور بولیوی به روزرسانی‌های جدید نرم افزاری دریافت می‌کنند. به روزرسانی جدید که دارای نسخه سیستم عامل G95xFXXUCDUE1 است، این به روزرسانی پچ امنیتی  ۲۰۲۱ را برای گوشی‌ها به ارمغان می‌آورد. این به روزرسانی ده‌ها آسیب پذیری مربوط به امنیت و حریم خصوصی را برطرف می‌کند و همچنین ممکن است ثبات دستگاه را بهبود بخشد.

اگر کسی هستید که یک گلکسی S8 یا اس ۸ پلاس را در بولیوی نگه دارید، می‌توانید با رفتن به Settings » Software update و ضربه زدن روی بارگیری و نصب، نسخه جدید نرم افزار را بررسی کنید. همچنین می‌توانید جدیدترین فایل میان افزاری را از پایگاه داده سیستم عامل بارگیری کرده و به صورت دستی فلش کنید.

گلکسی اس 8 و اس ۸ پلاس با اندروید ۷.۰ (نوقا) روی صفحه معرفی شدند. این گوشی‌ها در فوریه ۲۰۱۸ به روزرسانی اندروید ۸.۰ Ore و اوایل ۲۰۱۹ به روزرسانی One UI مبتنی بر Android 9 Pie را دریافت کردند.

مطلب قبلیاجرای واتساپ روی کامپیوتر بالاخره بدون نیاز به گوشی امکان‌پذیر خواهد بود!
مطلب بعدیآیفون 13 از سرعت Wi-Fi 6E بهرمند خواهد شد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید