دوربین گلکسی اس 23 اولترا می‌تواند کیفیت زوم بهبود یافته‌ای را ارائه دهد

دوربین گلکسی اس 23 اولترا می‌تواند کیفیت زوم بهبود یافته‌ای را ارائه دهد -گلکسی اس 23 اولترا، دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسل را به همراه خواهد داشت. بقیه دوربین‌ها، از جمله سنسور اولتراواید و دو سنسور تله فوتو، مشابه گلکسی اس 22 باقی خواهند ماند. با این حال، این گوشی پرچمدار آینده همچنان می‌تواند بهبودهایی در زوم عکس‌ها ارائه دهد.

نمونه‌های دوربین لو رفته نشان می‌دهد که دوربین‌های تله‌فوتوی ۱۰ مگاپیکسلی گلکسی اس 23 اولترا کیفیت تصویر بهتری را در مقایسه با گلکسی اس 22 اولترا ارائه می‌کنند. ادواردز اوربینا که اوایل این هفته ویدئوهای آنباکسینگ از پرچم‌دار آینده سامسونگ را آشکار کرد، نمونه‌های دوربین را در فواصل کانونی 10x و 30x منتشر کرده است و به نظر می‌رسد که سامسونگ واقعاً عملکرد زوم را ارتقاء داده است. برگ‌ها در تصاویر واضح‌تر به نظر می‌رسند و همچنین سوژه‌ها. حتی در زوم ۳۰ برابری، می‌توانیم جزئیات کافی را ببینیم، اگرچه بخشی از شاخه درخت بیش از حد نوردهی شده بود.

بهبود زوم گلکسی اس 23 اولترا بیشتر می‌تواند به دلیل بهبود ISP و الگوریتم‌ها باشد

گزارش قبلی نشان داد که سامسونگ از کدام سنسورهای دوربین در گلکسی اس 23 اولترا استفاده می‌کند. دوربین اصلی عقب آن از سنسور ISOCELL HP2 با OIS، دیافراگم F1.7 و فوکوس خودکار Super QPD استفاده می‌کند. دوربین ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض از سنسور Sony IMX564 استفاده می‌کند که کمی جدیدتر از IMX563 مورد استفاده در گلکسی اس 22 اولترا است. سنسورهای تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی – IMX754 (زوم ۳ برابر) و IMX754 (زوم ۱۰ برابر) – جایگزین نشده‌اند و حتی دیافراگم مانند گلکسی اس 22 اولترا باقی می‌ماند. بنابراین، به نظر می‌رسد که بیشتر این بهبود زوم به لطف ISP جدید اسنپدراگون ۸ نسل ۲ و الگوریتم‌های بهتر سامسونگ، ناشی از بهبود پردازش تصویر است.

حتی عملکرد دوربین سلفی نیز به لطف سنسور ۱۲ مگاپیکسلی جدید که می‌تواند ویدیوهای 4K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه HDR ضبط کند، بهبود یافته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید