سامسونگ گلکسی S23 برای اولین بار به همراه اسنپدراگون 8 نسل 2 در Geekbench آزمایش شد

سامسونگ گلکسی S23 برای اولین بار به همراه اسنپدراگون 8 نسل 2 در Geekbench آزمایش شداولین نمایش رسمی سیستم تک چیپ پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل 2 کوالکام تا یک ماه دیگر انجام می‌شود، اما اولین گوشی مبتنی بر آن قبلاً در Geekbench آزمایش شده است. این آزمایش همچنین اولین آزمایش برای سامسونگ گلکسی S23 بود.

سامسونگ گلکسی S23 برای اولین بار به همراه اسنپدراگون 8 نسل 2 در Geekbench آزمایش شد - Samsung Galaxy S23 first tested in Geekbench And this is.jpegدر بنچمارک، ما یک دستگاه سامسونگ را با شماره کاتالوگ SM-S911U مشاهده کردیم، باتوجه به این نام یکی از انواع سامسونگ گلکسی S23 است. از تراشه صحبتی نشده که قابل درک است، اما نام رمز kalama وجود دارد. پارامترهای پلتفرم فاش شده توسط این بنچمارک شکی باقی نمی‌گذارند که کالاما دقیقا همان اسنپدراگون 8 نسل 2 است.

بنابراین، پردازنده گرافیکی سیستم به طور واضح شناسایی شده است، این Adreno 740 است. در مورد پردازنده مرکزی، با یک طرح سه خوشه‌ای نشان داده شده است: یک هسته بزرگ با فرکانس ۳.۳۶ گیگاهرتز، چهار هسته متوسط ​​با فرکانس ۲.۸ گیگاهرتز، سه عدد کوچک در فرکانس ۲.۰۲ گیگاهرتز کار می‌کند. برای مقایسه، فرکانس کلاسترهای مشابه اسنپدراگون 8 نسل یک ۳.۲، ۲.۷۵ و ۲.۰ گیگاهرتز است.

سامسونگ گلکسی S23 برای اولین بار به همراه اسنپدراگون 8 نسل 2 در Geekbench آزمایش شد - 1666004094 612 Samsung Galaxy S23 first tested in Geekbench And this is.jpegپردازنده گرافیکی Adreno 740 در متا دیتای اسنپدراگون 8 نسل 2 گوشی سامسونگ گلکسی S23 مشاهده شد

در مورد افزایش عملکرد، نتایجی وجود دارد، اگرچه نمی‌توان آن را چشمگیر دانست: ۱۵۲۴ امتیاز در یک تست تک رشته‌ای و تقریبا ۴۶۰۰ امتیاز در یک آزمایش چند رشته‌ای – این ۱۴ و ۹ درصد بیشتر از نتیجه اسنپدراگون 8 نسل ۱ است.

در مورد سامسونگ گلکسی S23 حافظه 8 گیگابایت رم و اندروید 13 از قبل نصب قابل انتظار است

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید