عکس‌های با کیفیت خانواده گلکسی S23 منتشر شد!

گفته می شود خانواده گلکسی S23 سامسونگ، که شایعه شده از گلکسی اس 23، گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 اولترا تشکیل شده، اوایل ماه آینده به صورت رسمی عرضه می شود.

تصاویر فاش شده قبلاً نشان داده‌اند که این گوشی‌های هوشمند چگونه خواهند بود، اما امروز به مجموعه جدیدی از رندرها دسترسی پیدا شده که مدل‌های پایه و اولترا را در رنگ‌های مختلف به ما نشان می‌دهد.

گلکسی S23 و +S23 شبیه به هم هستند؛ هر دو دارای سه دوربین در پشت هستند که به صورت عمودی در گوشه سمت چپ قرار گرفته‌اند با یک فلش LED در سمت راست دوربین اول.

پنل پشتی گلکسی S23 نیز دارای برند سامسونگ در پایین است و می‌توانید کلید پاور و کلید تنظیم صدا را در قاب سمت راست گوشی مشاهده کنید.

گلکسی s23 عکس‌های با کیفیت خانواده گلکسی S23 منتشر شد! - s23 2 عکس‌های با کیفیت خانواده گلکسی S23 منتشر شد! - s23 3 عکس‌های با کیفیت خانواده گلکسی S23 منتشر شد! - s23 4

S23 Ultra طراحی مستطیلی‌تری دارد و دارای چیدمان دوربین P شکل است.

مانند نسخه‌های غیر اولترا، این گوشی نیز دارای لوگوی سامسونگ در پنل پشتی است که کلید تنظیم صدا و کلید پاور در سمت راست گوشی قرار دارد. همچنین می توانید خطوط آنتن را در بالا و پایین مشاهده کنید که نشان می دهد S23 Ultra دارای قاب فلزی است.

هنوز خبری از سامسونگ در مورد سری گلکسی S23 منتشر نشده است، اما می‌توانید انتظار داشته باشید که با نزدیک‌تر شدن به رونمایی شایعه شده در اوایل فوریه، بیشتر در مورد آن بشنوید.

گلکسی s23 ultra عکس‌های با کیفیت خانواده گلکسی S23 منتشر شد! - s23 ultra 3 عکس‌های با کیفیت خانواده گلکسی S23 منتشر شد! - s23 ultra 2 عکس‌های با کیفیت خانواده گلکسی S23 منتشر شد! - s23 ultra 1

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید