طراحی سری گلکسی S23 از طریق تصاویر تبلیغاتی فاش شد!

پیش از رویداد معرفی گلکسی S23 در اوایل فوریه، طراحی گوشی‌های پیشرفته آینده سامسونگ از طریق رندرهای سه بعدی CAD فاش شد. اکنون، اولین مجموعه از تصاویر رسمی تبلیغاتی به بیرون درز کرده است که طراحی گلکسی +S23 و گلکسی S23 اولترا را آشکار می کند.

وبسایت خبری 91Mobiles تصاویر تبلیغاتی سری گلکسی S23 را منتشر کرده است که گلکسی S23 پلاس و S23 اولترا و دستگاه‌های پوشیدنی موجود گلکسی مانند گلکسی بادز 2 پرو و گلکسی واچ 5را تبلیغ می‌کند. S23 اولترا به رنگ سبز دیده می‌شود. 

 گلکسی S23 پلاس در رنگ صورتی و گلکسی S23 اولترا در رنگ سبز دیده می‌شود

سری گلکسی S23 سامسونگ طرح جزیره دوربین را که در گلکسی S21 و گلکسی S22 دیده بودیم حذف کرده است. گلکسی S23 پلاس اکنون دارای طراحی است که بیشتر با گلکسی S23 اولترا مطابقت دارد و دارای حلقه‌های دوربین جداگانه در پشت است. این دستگاه دارای لبه‌های کمی منحنی است. همچنین انتظار می‌رود که گلکسی S23 طراحی مشابهی داشته باشد، اگرچه اندازه کلی به دلیل اندازه صفحه نمایش کوچک‌تر است.

گلکسی  S23 اولترا بسیار شبیه به نسل قبلی خود است. با این حال، تغییرات ظریفی وجود دارد، مانند حلقه‌های دوربین همرنگ بدنه در پشت سه دوربین از چهار دوربین آن. گلکسی S22 اولترا حلقه‌های مشکی دور دوربین پشتی خود دارد. این دستگاه همچنان دارای یک بریدگی نمایشگر سوراخ پانچ برای دوربین جلو است که طبق گزارش‌ها به سنسور 12 مگاپیکسلی ارتقا یافته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید