سامسونگ در حال کار بر روی یک بروزرسانی بزرگ برای دوربین سری گلکسی S23 است

جدیدترین پرچمدار گوشی‌های سامسونگ یعنی سری گلکسی S23 با نقدهای متفاوتی از سوی کاربران مواجه بوده که عمده انتقادات آنها بر بهینه‌سازی دوربین گوشی متمرکز شده است. با توجه به توییتی از منبع اطلاعاتی معتبر Ice Universe، سامسونگ در حال آماده‌سازی یک «بروزرسانی بزرگ» برای رفع این نگرانی‌ها است.

یکی از مهم‌ترین مشکلات دوربین‌های سری گلکسی S23، باینینگ پیکسل است که وضوح تصویر را کاهش می‌دهد، اما کیفیت آن را با کاهش نویز و افزایش دامنه دینامیکی بهبود می‌بخشد. با این حال، حتی با وجود این ویژگی، کاربران همچنان با مشکلات تار شدن عکس‌ها، تاخیر در شاتر و نقص‌هایی در حالت شب مواجه هستند.

گلکسی S23

نارضایتی از دوربین گلکسی S23 زیاد است

کاربران ردیت به وضوح از این دوربین ابراز ناامیدی کردند، به طوری که یکی از کاربران می‌گوید: «هر چه مدت زمان بیشتری را صرف گوشی اس ۲۳ اولترا خود می‌کنم، بیشتر احساس می‌کنم که سامسونگ یک گوشی واقعا وحشتناک ساخته است.» کاربر دیگری هم اضافه کرده که سامسونگ از مشتریان خود بسیار فاصله گرفته است. مشکل تاخیر در شاتر مدت زیادی است که وجود دارد و اینکه هنوز حل نشده، غیرقابل توجیه است.

خوشبختانه طبق گزارش‌ها، سامسونگ در حال کار بر روی راه‌حلی برای این مشکلات با انتشار یک بروزرسانی برای بهینه‌سازی دوربین است. به گفته Ice Universe، حالت شب یکی از بخش‌هایی است که در بروزرسانی آینده سامسونگ بهبود می‌یابد.

سری گلکسی S23 دارای دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی، دوربین تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال ۳ برابری و دوربین جلوی ۱۲ مگاپیکسلی برای گرفتن عکس‌های سلفی است. گلکسی اس ۲۳ اولترا دارای دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید ۱۲ مگاپیکسلی، لنز تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی، لنز پریسکوپ ۱۰ مگاپیکسلی (یکی با زوم اپتیکال ۳ برابری و دیگری با زوم اپتیکال ۱۰ برابری) و دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی است.

شایان ذکر است که تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند، در مدت کوتاهی پس از عرضه یک سری جدید از گوشی‌های خود، اغلب بروزرسانی‌هایی را برای رفع مشکلات نرم‌افزاری منتشر می‌کنند. بنابراین، تلاش‌های سامسونگ برای بهینه‌سازی سیستم دوربین گلکسی اس ۲۳ چیز عجیبی نخواهد بود. صرف نظر از این، کاربران مشتاق‌اند که ببینند آیا بروزرسانی آینده سامسونگ نگرانی‌های آنها را برطرف می‌کند و عملکرد دوربین سری گلکسی اس ۲۳ را بهبود می‌بخشد یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید