قلم گلکسی S22 اولترا مانند سری نوت و دارای بخش داخلی خواهد بود

قلم گلکسی S22طبق اعلام یکی از کاربران و آنالیزورهای معروف در فضای مجازی، به نظر می‌رسد که قلم گلکسی S22 اولترا با یک بخش داخلی همراه بوده و به عبارتی شما می‌توانید اس پن خود را درون دستگاه جای دهید!

به نقل از GSM Arena، سال گذشته برای آخرین بار شاهد عرضه سری جدید نوت در گوشی‌های پرچمدار گلکسی بودیم که با نام Galaxy Note عرضه شده بودند. با این وجود، پس از گذشت چند ماه سامسونگ پرچمداران جدید در سری S خود را با نام S21 معرفی کرد؛ در حالی که نسخه اولترا آن، از قلم هوشمند S-Pen نیز برای اولین بار پشتیبانی می‌کرد. این یعنی گلکسی S22 اولترا عملا اولین گوشی پس از سری نوت بود که از قلم هوشمند مخصوص سامسونگ برای پشتیبانی می‌کرد، اما نکته اینجاست که پس از استفاده از این قلم، جایی برای قرار دادن آن وجود نداشت!

در واقع حتی گوشی هوشمندی مانند سرفیس دوئو از شرکت مایکروسافت هم این قابلیت را دارد تا با چسباندن قلم مخصوص با خاصیت آهن‌ربایی به بدنه، بتوانید آن را مانند یک دفتر و خودکار با خود حمل کنید. ولی وقتی که به S22 اولترا رسیدیم، دیگر جایی برای قرار دادن قلم نبود تا کاربران مجبور شوند تا برای این کار، یک کیس جداگانه را خریداری کنند که می‌توانست قلم را برای شما در جیب مخصوص خود نگه دارد. با این وجود هرقدر هم که این کار جالب باشد، باز هم مثل داشتن بخش داخلی سری نوت نخواهد شد؛ در حالی که ظاهرا برای قلم گلکسی S22 این مشکل رفع خواهد شد.

قلم گلکسی S22 علاوه بر بخش داخلی، قابلیت‌های بیشتری را هم دارد

قلم گلکسی S22یکی از مشکلات بزرگ گلکسی S21 اولترا به جز نداشتن محفظه داخلی برای قرار دادن قلم، بدون شک محدودیت‌هایی بودند که هنگام استفاده از S-Pen با آن مواجه می‌شدید. این مسئله عملا یک خط بزرگ را بین سری Note و S می‌کشید تا حتی پس از اینکه اعلام شد دیگر خبری از سری نوت در سال جاری نیست، اما جای خالی آن همچنان حفظ شود. این در حالی است که ظاهرا قلم گلکسی S22 اولترا قرار است تا هر دو این مشکلات را برطرف کند.

در واقع این خبر توسط یکی از کاربران منتشر شده که با منابع مورد اعتماد در ارتباط بوده و از طرفی در گذشته نیز جزئیاتی را درباره پرچمداران سامسونگ به درستی لو داده بود. با این وجود اگر سامسونگ قصد انجام چنین کاری با قلم S22 اولترا را داشته باشد، قاعدتا باید روی طراحی آن نیز کار شود. در واقع گفته شده که صفحه نمایشگر این دستگاه مقداری نسبت به S21 پهن‌تر است و بیشتر به S20 شباهت دارد. همچنین کناره دستگاه به جای منحنی شکل بودن، تخت خواهد شد تا قلم بدون مشکل در یک سمت آن جای بگیرد.

حال اگر تصور کنیم که جای خاصی برای قلم هوشمند در قدرتمندترین پرچمدار ۲۰۲۲ سامسونگ در نظر گرفته خواهد شد، باید به این نکته هم دقت کنیم که محدودیت‌هایی برای سایز باتری آن نیز به وجود خواهد آمد. در حالی که ظاهرا این کاربر اعلام کرده که ظرفیت باتری این دستگاه درست به مانند S21 Ultra همان ۵,۰۰۰ میلی‌آمپر خواهد بود.

به هر حال تا زمان معرفی رسمی گوشی که در اوایل سال ۲۰۲۲ (بهمن ماه) اتفاق می‌افتد فاصله بسیاری داریم، در نتیجه بهتر است تمامی این جزئیات را در حد شایعه دانسته و تا زمان انتشار اخبار رسمی یا حداقل اطلاعات لو رفته دقیق‌تر صبر کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید