گوشی S22 Ultra، یک دوربین حرفه‌ای تمام عیار است؟

گوشی S22 Ultra دارای قابلیت عکاسی حرفه‌ای است

انتظار می‌رود سامسونگ گوشی S22 Ultra را به‌جای تعقیب تعداد مگاپیکسل بالاتر، به نسخه بهبودیافته حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی HM3 مجهز کند.

این غول کره جنوبی چندی پیش از سنسور دوربین گوشی‌های هوشمند ۲۰۰ مگاپیکسلی جدید خود رونمایی کرد و طبق گزارش‌ها، موتورولا اولین شرکت استفاده کننده این حسگر است.

Ice Universe از افشاگران مطرح می‌گوید که سیستم دوربین گوشی S22 Ultra به شدت به هوش مصنوعی وابسته خواهد بود. این گوشی احتمالا مگاپیکسلی مشابه S21 Ultra خواهد داشت، اما همانطور که قبلا گزارش داده بودیم، سه سنسور از چهار سنسور جدید چنین ویژگی دارند. Ice می‌گوید که بهینه سازی نرم افزاری روی حسگر دوربین لحاظ خواهد شد.

پیش از این گفته شده بود که حسگر جدید ۱۰۸ مگاپیکسلی تصاویر با جزئیات بیشتری نسبت به نسخه S21 Ultra ثبت می‌کند و این موضوع یک نشریه کره‌ای تکمیل شد که بیان داشت این تلفن هوشمند دارای یک ویژگی شبیه حالت ماکرو به نام ‘Detail Environment’ خواهد بود. ویژگی موجود در حسگر دوربین اصلی نسخه اولترا. Ice بعداً اضافه کرد که سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی می‌تواند تصاویری با رنگ‌ها و روشنایی بهتر از نسخه قبلی ثبت کند.

گوشی S22 Ultra با دوربینی فراتر از انتظار

گوشی S22 Ultra دارای قابلیت عکاسی حرفه‌ای است

ظاهراً یک حالت ۱۰۸ مگاپیکسلی جدید وجود خواهد داشت که کیفیت تصویر را با استفاده از هوش مصنوعی افزایش می‌دهد. این سومین سال متوالی خواهد بود که سامسونگ از سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی و شاید بهترین نوع دوربین تاکنون استفاده می‌کند و می‌تواند S22 Ultra را به بهترین دوربین ۲۰۲۲ تبدیل کند.

در حالت ۱۰۸ مگاپیکسلی S22 ultra، یک دکمه جدید در گوشه سمت راست پایین صفحه ظاهر می‌شود که دکمه بهبود جزئیات هوش مصنوعی است. پس از باز کردن آن، عکس‌های شما جزئیات، رنگ‌ها و روشنایی بیشتری نسبت به ۱۰۸ مگاپیکسل معمولی دارند.

طبق گزارش اخیر، S22 Ultra همچنین تجربه فیلمبرداری بهتری را نسبت به مدل قبلی خود ارائه می‌دهد. از آنجایی که محدودیتی برای استفاده از یک سنسور وجود دارد، بعید است سامسونگ دوباره از ۱۰۸ مگاپیکسل برای سری S خود استفاده کند و در هر حال نسل بعدی ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید