طرح مفهومی جدید از Galaxy S22 با امکانات ویژه

Galaxy S22

شایعه اخیر حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است با Olympus وارد همکاری شود. مجموعه جدیدی از تصاویر مفهومی Galaxy S22 راه اندازی دوربین Olympus را روی دستگاه متصور شده‎‌است. توجه داشته باشید که این تصاویر هیچ گونه اخبار درزشده  را نشان نمی‌دهند. این طراحی مفهومی توسط “Technizo Concept” و با مشارکت Letsgodigital ساخته شده‌اند. بنابراین، آنها فقط ارائه های شخص ثالث هستند که شاید برای شما سرگرم کننده باشد.

Galaxy S22 مفهومی شامل یک دوربین 200 مگاپیکسلی Olympus

همانطور که گفته شد، طراح یک دوربین 200 مگاپیکسلی Olympus را برای دستگاه در نظر گرفته، حداقل در مورد سنسور اصلی که اینطور است. این حسگر البته عظیم است و با سخت افزارهای اضافی نیز همکاری می‌کند. به نظر می‌رسد یک دوربین پریسکوپ نیز به همراه برخی از سنسورهای اضافی در پشت دستگاه قرار دارد. تمام سخت افزار دوربین توسط یک محفظه فلزی محافظت می‌شود که از قاب گوشی امتداد دارد. این چیزی است که ما در سری Galaxy S21 نیز دیده‌ایم.

مخفی کردن دوربین سلفی در زیر نمایشگر پیش بینی شده‌است. این مسئله باعث می‌شود گوشی، حتی بهتر به نظر برسد، زیرا هیچ جای دوربینی روی نمایشگر هنگام استفاده از گوشی وجود ندارد.

طرح مفهومی جدید از Galaxy S22 با امکانات ویژه - Galaxy S22 concept Olympus Letsgodigital image 4

نمایشگر تخت نیز موجود است

این دستگاه از یک صفحه نمایش تخت برخوردار است و قسمت پشتی آن بیشتر مسطح است اما کمی به کناره‌ها منحنی می‌شود. یک درگاه USB Type-C در این رندرها قابل مشاهده است  و همین امر در مورد بلندگوی اصلی و دکمه های فیزیکی در سمت راست نیز وجود دارد.

طرح مفهومی جدید از Galaxy S22 با امکانات ویژه - Galaxy S22 concept Olympus Letsgodigital image 3

طراح همچنین درGalaxy S22  قلم S Pen را گنجانده‌است. جای قلم در داخل دستگاه وجود ندارد اما پشتیبانی از آن طراحی شده، همانطور که Galaxy S21 Ultra نیز اینگونه بود. آن قلم یک دکمه فیزیکی روی خود دارد.

Olympus یک غول دوربین ژاپنی است. در حال حاضر تعداد زیادی مشارکت این‌چنینی در زمینه گوشی‌های هوشمند دیده‌ایم. آخرین مورد بین OnePlus و Hasselblad است، در حالی که مشهورترین آن احتمالاً بین هواوی و لایکا است.

اگر گزارش جدید حقیقت باشد، ممکن است سامسونگ با Olympus وارد چنین مشارکتی شود. تا زمانی که اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنیم، از این  طرح‌های مفهومی لذت ببرید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید