گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE عرضه نخواهد شد

 

گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE عرضه نخواهد شددر حالی که انتظار داشتیم Samusng بزودی گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE را معرفی کند اما گزارش جدید خبر از عدم معرفی و عرضه این پرچمدار خوش قیمت می‌دهد.

در ابتدا پیش بینی می‌شد طی رویداد Unpacked ماه آگوست امسال در جریان معرفی Galaxy Z flip 3 و Z fold 3، کره‌ای‌ها برای رونمایی از Galaxy S21 FE برنامه داشته باشند.

مدتی بعد شایعه شد که این گوشی هوشمند در اکتبر معرفی خواهد شد و به دلیل مشکلاتی در تولید آن، رونمایی این اسمارتفون با تاخیر مواجه شد. آخرین گزارش از کره جنوبی آشکار کرده که سامسونگ به دلیل فروش چشمگیر Galaxy Z Flip3 و مشکل در تامین تراشه که یک مسئله جهانی محسوب می‌شود، تصمیم گرفته تا از عرضه سامسونگ Galaxy S21 FE صرف نظر کند.

سامسونگ Galaxy S21 FE قرار نیست عرضه شود

گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE عرضه نخواهد شداین شرکت قرار بود اواسط ماه اکتبر یک رویداد Unpacked دیگری برگزار کند اما نماینده Samusng تایید کرد این برنامه لغو شده است. در حال حاضر گوشی Galaxy Z Flip3 با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ فروش قابل توجهی داشته و از آنجایی که نیاز سامسونگ در این زمینه برآورده شده است، دیگر تمایل به عرضه مدل دیگری نظیر Galaxy S21 FE ندارد.

وجود مشکل در خطوط تولید تراشه، سامسونگ را وادار می‌کند تا در میان دوراهی یک تصمیم گیرد، یا قطع تولید Galaxy Z Flip3 یا عدم عرضه Galaxy S21 FE، از آنجایی که مدل نخست یک تاشو جذاب بوده، قطعا از چرخه تولید این شرکت جدا نخواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید