گلکسی S20 FE آخرین آپدیت اندروید ۱۳ ویژه نسخه اسنپدراگون را دریافت می‌کند

گلکسی پس از انتشار به‌روزرسانی اندروید ۱۳ برای گلکسی S20 FE (SM-G780F) و گلکسی S20 FE 5G (SM-G781B)، سامسونگ به‌روزرسانی نسخه اسنپدراگون گلکسی S20 FE (SM-G780G) را آغاز کرده است. این می‌تواند آخرین به‌روزرسانی اصلی سیستم عامل اندروید برای این گوشی باشد.

به‌روزرسانی اندروید ۱۳ برای S20 FE با نسخه سیستم عامل G780GXXU3DVK5 ارائه می‌شود. این به‌روزرسانی در حال حاضر در صربستان در دسترس است، اما ما انتظار داریم که سیستم عامل جدید تا چند روز آینده به بازارهای دیگر نیز برسد. به علاوه به‌روزرسانی جدید، رابط کاربری One UI 5.0 و وصله امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ را به همراه دارد.

گوشی Galaxy S20 FE 2022 با قیمت کمتر معرفی شداگر از کاربران Galaxy S20 FE (SM-G780G) در صربستان هستید، اکنون می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را دانلود و نصب کنید.

سامسونگ پس از مواجهه با مشکلات زنجیره تامین، نسخه اسنپدراگون S20 FE را در برخی بازارها عرضه کرد. این دستگاه در می ۲۰۲۱ با اندروید ۱۱ عرضه شد و در اوایل سال جاری به‌روزرسانی اندروید ۱۲ را دریافت کرد. گلکسی S20 FE هنوز به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را در کانادا، چین و ایالات متحده دریافت نکرده است. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید