گلکسی S20 FE به‌روزرسانی اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 را دریافت می‌کند

گلکسی S20 FEدو هفته پیش، سامسونگ آپدیت پایدار اندروید ۱۳ را برای گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس و گلکسی S20 اولترا منتشر کرد. چهارمین عضو سری گلکسی S20، گلکسی S20 FE، از این به‌روزرسانی جا مانده بود. امروز، شرکت کره جنوبی به‌روزرسانی اندروید ۱۳ گلکسی S20 FE را به همراه آخرین وصله امنیتی منتشر کرد.

به‌روزرسانی جدید ویژه گلکسی S20 FE با اگزینوس ۹۹۰

به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 برای گلکسی S20 FE با نسخه G780FXXUAEVK3 ارائه می‌شود. به‌روزرسانی جدید (حدود ۲ گیگابایت در حجم فایل) در حال حاضر در روسیه منتشر می‌شود و انتظار می‌رود در چند روز آینده به بازارهای دیگر نیز برسد. نرم افزار جدید همچنین وصله امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ را برای گوشی هوشمند به همراه دارد. به عنوان یادآوری، این نسخه ویژه گلکسی  S20 FE با اگزینوس ۹۹۰ است و نسخه اسنپدراگون این دستگاه هنوز به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را دریافت نکرده است.

گلکسی S20 FEاگر از کاربران این دستگاه در روسیه هستید، اکنون می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

این احتمالا آخرین آپدیت اصلی سیستم عامل اندروید برای گلکسی S20 FE است. سامسونگ، این دستگاه را در اواسط سال ۲۰۲۰ با رابط کاربری One UI 2.5 مبتنی بر اندروید ۱۰ عرضه کرد. این گوشی به‌روزرسانی One UI 3 مبتنی بر اندروید ۱۱ را در اوایل سال ۲۰۲۱، به‌روزرسانی One UI 4 مبتنی بر اندروید ۱۲ را در اواخر سال ۲۰۲۱ و به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را در اواخر سال ۲۰۲۲ دریافت کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید