گوشی Galaxy S20 FE 2022 در سکوت خبری با قیمت کمتر معرفی شد!

گوشی Galaxy S20 FE 2022 با قیمت کمتر معرفی شد

در حالی که بسیاری از شرکت‌ها برای دروغ آوریل اخباری منتشر کردند، سامسونگ در سکوت خبری با معرفی گوشی Galaxy S20 FE 2022 کار خود را آغاز کرد. خبری که تصور می‌شد یک دروغ آوریل باشد اما چنین نیست و این گوشی هوشمند برای بازار کره جنوبی رونمایی شد.

اسمارتفون مورد اشاره از اول آوریل در فروشگاه‌های KT و LG Uplus کره جنوبی قابل تهیه است. گوشی Galaxy S20 FE 2022 در مدل جدید همان چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ مدل پیشین را دارد اما با این تفاوت که هدست AKG در بسته بندی آن وجود نداشته و همین امر قیمت گوشی را تا ۲۰۰ هزار وون کاهش داده است.

گوشی Galaxy S20 FE 2022 بی صدا از راه رسید

گوشی Galaxy S20 FE 2022 با قیمت کمتر معرفی شد

بنابراین قیمت نهایی آن ۵۷۵ دلار بوده و دستگاه با شماره مدل SM-G781NK22 قابل تهیه خواهد بود. به گفته سامسونگ محصول جدید در رنگ لوندر، سفید و آبی تیره به فروش خواهد رسید. نکته جالب اینجاست که خریداران گوشی از فروشگاه KT در صورت تهیه آن تا آخر آوریل می‌توانند یک جفت هدفون AKG را به رایگان دریافت کنند.

به هر حال باید منتظر ماند تا بزودی شاهد رونمایی گوشی Galaxy S22 FE نیز باشیم. مدلی که گفته می‌شود با مشخصات پرچمدار و چیپست مدیاتک از راه خواهد رسید. بنابراین احتمال داشته نیمه دوم سال ۲۰۲۲ شاهد رونمایی این مدل اقتصادی پرچمدار باشیم.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید