سامسونگ وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ را منتشر کرد

وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲از آنجایی که سامسونگ تمرکز زیادی روی عرضه به‌روزرسانی اندروید ۱۳ داشت، انتشار وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ را چند روز به تاخیر انداخت. با این حال، این شرکت اکنون عرضه به‌روزرسانی امنیتی جدید را آغاز کرده است که از سری گلکسی S20 در اروپا شروع شده است.

وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ جدید برای گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس و گلکسی S20 اولترا دارای نسخه میان‌افزار G98xBXXSFGVK7 است. این به‌روزرسانی در حال حاضر در اتریش، بلغارستان، کرواسی، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایتالیا، لوکزامبورگ، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، اروپای جنوب شرقی، اسپانیا، سوئیس، منطقه بالتیک، جمهوری چک، هلند و انگلستان در دسترس است. 

وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ شامل رفع ۶۷ آسیب‌پذیری امنیتی موجود در تلفن‌های هوشمند اندرویدی است. همچنین شامل رفع ۲۶ آسیب پذیری موجود در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های گلکسی سامسونگ است. پنج مورد از این آسیب‌پذیری‌ها به‌عنوان بحرانی علامت‌گذاری شده‌اند، در حالی که ۶۳ آسیب‌پذیری به عنوان اولویت شناخته شده‌اند. ۱۲ آسیب‌پذیری از این فهرست در بولتن امنیتی ماهانه سامسونگ به‌ عنوان «متوسط» مشخص شده‌اند.Gaalxy S20 FE

اگر از کاربران سری گلکسی S20 هستید و در یکی از کشورها یا مناطق اروپایی ذکر شده در بالا زندگی می‌کنید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید را دانلود کنید. شما همچنین می‌توانید انتخاب کنید که فایل سیستم عامل جدید را از پایگاه داده سیستم عامل ما دانلود کرده و آن را به صورت دستی فلش کنید. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید