پوسته One UI 4.0 Beta برای گلکسی S20 و Note 20 در آمریکا در دسترس قرار گرفت

Đánh giá Samsung Galaxy Note 20: Ngon nhưng chưa đã - Tin công nghệ mới nhất - Đánh giá - Tư vấn thiết bị di động

پوسته One UI 4.0 Beta سامسونگ مبتنی بر اندروید ۱۲، هفته گذشته برای سری گلکسی Note 20 در بریتانیا اجرا شد، که اکنون به واحدهای آنلاک گلکسی ‌Note 20 و ‌Note 20 Ultra در ایالات متحده گسترش یافته‌است. برخی از کاربران سری گلکسی S20 نیز، هفته گذشته نسخه One UI 4.0 Beta را در ایالات متحده دریافت کرده بودند، اما سامسونگ اعلام کرد که هنوز نسخه بتا را برای سری S20 در ایالات متحده آغاز نکرده است.

Models | Samsung Galaxy Note 20 & Note 20 Ultra | Samsung AFRICA_EN

اگر شما تاکنون این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید و می‌خواهید اندروید ۱۲ و پوسته One UI 4.0 Beta را نصب کنید، می‌توانید با کلیک بر روی بنر برنامه One UI Beta در Samsung Members در One UI 4.0‌ Beta شرکت کنید. اما توجه داشته باشید که فقط برای واحدهای آنلاک گلکسی S20+ ،S20 و S20 Ultra باز است.

پوسته One UI 4.0 Beta برای گلکسی S20 و Note 20 در آمریکا در دسترس قرار گرفت - gsmarena 001 ۱ 6پس از ثبت‌نام، می‌توانید به منوی تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌ افزار در دستگاه خود بروید تا اولین به‌روزرسانی پوسته One UI 4.0 Beta را دانلود کنید. این روش برای سری گلکسی ‌Note 20 نیز اعمال می‌شود. با این حال، شایان ذکر است که نسخه بتا به اندازه نسخه‌های نهایی پایدار نیست، بنابراین بهتر است در دستگاه‌های اولیه از آن اجتناب شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید