گلکسی نوت 10 لایت به‌روزرسانی امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ را دریافت می‌کند

گلکسی نوت 10 لایتگلکسی نوت 10 لایت کمتر از یک ماه پیش به اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 به‌روزرسانی شد و اکنون دستگاه به‌روزرسانی دیگری دریافت می‌کند. این به‌روزرسانی جدید، که در فرانسه عرضه شده است، وصله امنیتی دسامبر ۲۰۲۲ را به نوت 10 لایت می‌آورد و نسخه سیستم‌ عامل را تا N770FXXS8HVL1 افزایش می‌دهد.

نسخه سیستم عامل نشان می‌دهد که جدیدترین به‌روزرسانی گلکسی نوت 10 لایت تنها امنیت آن را بهبود می‌بخشد. این به این معنی است که احتمالاً هیچ مشکلی را که ممکن است در اندروید ۱۳ و One UI 5.0 با آن مواجه باشیذ برطرف نخواهد کرد و فقط رفع‌های امنیتی را که در وصله امنیتی دسامبر گنجانده شده است را اجرا می‌کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، این به‌روزرسانی در حال حاضر در فرانسه منتشر می‌شود، اما عرضه آن باید در آینده نزدیک به سایر کشورها نیز گسترش یابد. هنگامی که در کشورتان در دسترس قرار گرفت، می‌توانید آن را از طریق تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار تلفن دانلود کنید.

گلکسی نوت 10 لایت فقط به‌روزرسانی‌های امنیتی و احتمالاً One UI 5.1 را در آینده دریافت می‌کند

گلکسی نوت 10 لایت تنها مدل گلکسی نوت 10 است که برای اندروید ۱۳ واجد شرایط بود، اما اکنون در شرایط برابر با خانواده نوت قرار دارد زیرا دیگر به‌روزرسانی‌های اصلی سیستم‌عامل را دریافت نخواهد کرد. با این حال، حداقل تا یک سال دیگر، به‌روزرسانی‌های امنیتی منظم را به صورت ماهانه دریافت می‌کند. همچنین زمانی که سامسونگ سری گلکسی S23 را عرضه کرد، سال آینده می‌توان آن را به One UI 5.1 به‌روزرسانی کرد. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید