گلکسی M62 به‌روزرسانی اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 را دریافت می‌کند

M62سامسونگ در ارائه به‌روز‌رسانی اندروید ۱۳ برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های گلکسی تا به امروز بسیار موفق بوده و به قول خود وفادار بوده است. این شرکت تاکنون به‌روزرسانی رابط کاربری One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را برای بیش از دوازده گوشی هوشمند منتشر کرده و امروز، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را برای گلکسی M62 در برخی از کشورهای آسیایی منتشر کرده است.

گلکسی M62 در مالزی، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و ویتنام به‌روزرسانی پایدار One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را دریافت می‌کند. به‌روزرسانی جدید دارای نسخه سیستم عامل M625FXXU2CVK2 است و وصله امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ را به همراه دارد. این به‌روزرسانی ممکن است در چند روز آینده در کشورهای دیگر در سراسر جهان منتشر شود.

اندروید 12 به گوشی Galaxy M62 سامسونگ رسیداگر از کاربران این دستگاه در یکی از کشورهای ذکر شده در بالا هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را دانلود و نصب کنید.

سامسونگ، گلکسی M62 را دو سال پیش با رابط کاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید ۱۱ عرضه کرد. این گوشی هوشمند اوایل سال جاری به‌روزرسانی One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲ را دریافت کرد. اندروید ۱۳ می‌تواند آخرین به‌روزرسانی اصلی سیستم عامل اندروید آن باشد زیرا مشخص نیست که آیا گلکسی M62 با خط مشی به‌روزرسانی نرم افزار جدید سامسونگ مطابقت دارد یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید