گلکسی M32 5G در مسیر دریافت نسخه پایدار اندروید ۱۳ (One UI 5.0)

گلکسی M32 5G در مسیر دریافت به‌روزرسانی نسخه پایدار اندروید ۱۳ (One UI 5.0)این به‌روزرسانی، خبر خوشایندی برای کاربران گلکسی M32 5G است، چرا که سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را برای گلکسی M32 5G پیش از بسیاری دیگر از گوشی‌های هوشمند میان‌رده گران‌تر و گران‌قیمت آغاز کرده است. این به‌روزرسانی در حال حاضر در هند در حال انتشار است.

به‌روزرسانی اندروید ۱۳ با رابط کاربری One UI 5.0 برای گلکسی M32 5G با نسخه میان‌افزار M326BDDU4CVK1 ارائه می‌شود. این به‌روزرسانی همچنین وصله امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ را ارائه می‌کند که تعدادی از آسیب‌پذیری امنیتی را برطرف می‌کند. این به‌روزسانی اکنون در هند در حال انتشار است و ممکن است طی چند روز آینده در کشورهای دیگر منتشر شود.

اگر نسخه هندی گلکسی M32 5G را دارید، اکنون می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی Download and install، به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۳ را در تلفن هوشمند خود دانلود کنید. همچنین می‌توانید فایل سیستم عامل جدید را از اینجا دانلود کرده و به صورت دستی فلش کنید.

ویژگی‌های جدید گلکسی M32 5G با نسخه پایدار اندروید ۱۳

به‌روزرسانی اندروید ۱۳ دارای یک طراحی رابط کاربری کمی به‌روز شده است که دارای ویژگی بهبود یافته پالت رنگ، پشتیبانی از آیکون پویا Material You برای برنامه‌های شخص ثالث، ویجت‌های یکپارچه، نمادهای برنامه بزرگ‌تر در ناحیه اعلان‌ها و انیمیشن‌های روان‌تر است. این به‌روزرسانی همچنین ده‌ها ویژگی جدید را برای برنامه‌های استوک به ارمغان می‌آورد.

گلکسی M32 5G در مسیر دریافت نسخه پایدار اندروید ۱۳ (One UI 5.0) - m32 gigtechعملکرد گوشی کمی با ویژگی‌های از جمله تنظیمات زبان هر برنامه، کنترل‌های حریم خصوصی و امنیتی ساده، داشبورد حریم خصوصی بهبودیافته و ویژگی‌های دسترسی بهبود یافته است. سامسونگ ایموجی‌های جدید، جفت ایموجی‌های متحرک و ایموجی‌های واقعیت افزوده را اضافه کرده است.

روتین‌های بیکسبی به حالت‌ها و روال‌ها تغییر نام داده و ساده‌تر شده است تا افراد بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. به‌روزرسانی One UI 5.0، ویژگی OCR را نیز به همراه دارد، به این معنی که برنامه‌های استوک می‌توانند متن را از تصاویر و فید دوربین زنده استخراج کنند. همچنین ویرایشگرهای داخلی تصویر و ویدیو نیز بهبود یافته‌اند. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید