سامسونگ گلکسی M11 در مسیر دریافت رابط کاربری One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲

سامسونگ گلکسی M11 در مسیر دریافت رابط کاربری One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲ بالاخره بعد از به‌روزرسانی تعدادی از گوشی‌های رده بالای سامسونگ، اکنون نوبت به به‌روزرسانی گوشی‌های رده پایین دو سال گذشته از جمله گلکسی M11 رسیده است؛ این گوشی آخرین نسخه رابط کاربری سامسونگ (One UI 4.1) مبتنی بر اندروید ۱۲ را دریافت می‌کند.

سامسونگ گلکسی M11 در مسیر دریافت رابط کاربری One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲ - gsmarena 001 ۹تاکنون به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی فقط در ویتنام منتشر شده است اما مطمئناً کشورها و مناطق بیشتری به نوبت به‌روزرسانی One UI 4.1 دریافت می‌کنند. به طور معمول چند هفته طول می‌کشد تا سامسونگ چنین به‌روزرسانی را به صورت جهانی منتشر کند.

دستگاه‌های فروخته شده در ویتنام بیلد M115FXXU3CVF6 را دریافت می‌کنند و این با سطح وصله امنیتی ژوئن ۲۰۲۲ نیز همراه است. به دلیل اینکه گلکسی M11 نسبتاً ضعیف است، ممکن است تنها بخشی از مجموعه کامل ویژگی‌های One UI 4.1 را دریافت کند اما از آنجایی که تغییرات هنوز منتشر نشده است، نمی‌توانیم به شما بگوییم که آیا این موضوع به طور قطعی وجود دارد یا خیر و چه قابلیتی از نسخه اصلی حذف شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید