گلکسی F22، گلکسی F23 5G و گلکسی M23 5G بروزرسانی One UI 5.1 را دریافت کردند

سامسونگ آپدیت One UI 5.1 را برای سه گوشی هوشمند میان رده خود یعنی گلکسی F22، گلکسی F23 5G و گلکسی M23 5G عرضه کرده است. همه این گوشی‌های هوشمند در اوایل این هفته به مرور بروزرسانی جدید One UI را دریافت کردند. با این حال، هیچ یک از این سه گوشی پچ امنیتی مارس ۲۰۲۳ را با این بروزرسانی جدید دریافت نمی‌کنند.

گلکسی F22 بروزرسانی One UI 5.1 را با فریم ور نسخه E225FXXS5CWB2 در هند و برخی دیگر از بازارهای آسیایی دریافت می‌کند. بروزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی F23 5G با فریم ور نسخه E236BXXU2CWC1 منتشر می‌شود. برای گلکسی M23 5G، بروزرسانی One UI 5.1 با فریم ور نسخه M236BXXU2CWC1 در اروپا و آمریکای لاتین ارائه شده است.

اگر گلکسی F22، گلکسی F23 5G یا گلکسی M23 5G در هر یک از کشورها یا مناطق ذکر شده در بالا دارید، می‌توانید بروزرسانی One UI 5.1 را در گوشی خود دانلود کنید. می‌توانید این کار را با رفتن به بخش تنظیمات، Software update و کلیک کردن روی Download and install انجام دهید.

بروزرسانی One UI 5.1 چه قابلیت‌های جدیدی برای گلکسی F22، گلکسی F23 5G و گلکسی M23 5G دارد؟

گلکسی F22

One UI 5.1 توانایی تغییر سریع توناژ رنگی عکس‌های سلفی را از اپلیکیشن دوربین فراهم می‌کند. همچنین در این بروزرسانی بازسازی تصویر (برای گلکسی F22 قابل استفاده نیست)، جستجو در اپلیکیشن گالری، Shared Family Album، و مشاهده و ویرایش اطلاعات EXIF ​​برای تصاویر و ویدیوها بهبود یافته است. شما می‌توانید بیش از یک موضوع یا شخص را به طور همزمان برای تصاویر جستجو کنید. حتی می‌توانید به جای جستجوی نام افراد، روی صورت آنها در یک تصویر کلیک کنید تا تصاویر بیشتری را از آن افراد مشاهده کنید.

شما به راحتی می توانید اندازه پنجره اپلیکیشن‌ها را به حداقل برسانید یا با کشیدن گوشه‌های پنجره یک اپلیکیشن آن را تمام صفحه کنید. هنگامی که به حالت split-screen در مولتی تسکینگ می‌روید، نیمه دوم صفحه اپلیکیشن‌هایی که اغلب باز شده‌اند را نشان می‌دهد تا کارهای شما سریعتر انجام شوند. ویجت باتری جدیدی به One UI اضافه شده که میزان شارژ باتری گوشی و لوازم جانبی متصل به آن را نشان می‌دهد.

هنگامی که با استفاده از Windows Phone Link با کامپیوتر ویندوزی خود جفت می‌شوید، می‌توانید به صفحاتی که با استفاده از Samsung Internet آنها را باز کرده‌اید دسترسی داشته باشید. بخش جستجو در Samsung Internet، بوکمارک‌ها و تاریخچه جستجوی شما را در همان نما نمایش می‌دهد. ویجت Smart Suggestions موسیقی‌هایی را از Spotify به شما پیشنهاد می‌کند.

برنامه Modes & Routines اکنون گزینه‌های بیشتری دارد. از جمله آنها می‌توان به توانایی کنترل فونت، اشتراک‌گذاری سریع، رینگتون، حساسیت لمس و تنظیمات والپیپر اشاره کرد. اپلیکیشن Weather تمام اطلاعات مهم و نمودار بارش ساعتی را در بخش بالایی خود نمایش می‌دهد، و دارای یک ویجت جدید به نام Dynamic Weather است.

هنگامی که بروزرسانی One UI 5.1 را روی گوشی خود نصب کردید، می‌توانید انتخاب کنید که اسکرین شات‌ها در کجا (کدام پوشه) ذخیره شوند. گلکسی F22، گلکسی F23 و گلکسی M23 5G پیشنهاداتی را برای جستجو در اپلیکیشن تنظیمات به شما نشان می‌دهند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید