گلکسی F13 به اندروید 13 و One UI 5.0 به‌روز می‌شود

گوشی گلکسی F13سامسونگ به‌روزرسانی اندروید 13 و One UI 5.0 را برای گلکسی F13 در هند منتشر کرد. به‌روزرسانی جدید چند روز پس از ارائه به‌روزرسانی جدید گلکسی F12 توسط این شرکت ارائه شد. آخرین سیستم عامل گلکسی F13، پچ امنیتی نوامبر ۲۰۲۲ را ارائه می‌کند که ۴۶ مشکل امنیتی را برطرف می‌کند.

سخت افزار جدید گلکسی F13 با نسخه سیستم‌افزار E135FXXU1BVL2 ارائه می‌شود و سامسونگ در حال حاضر آن را در هند عرضه می‌کند، تنها کشوری که اکنون این گوشی هوشمند در آن به فروش می‌رسد. به‌روزرسانی اندروید ۱۳ که شامل One UI 5.0 است، طراحی رابط کاربری تازه‌تر، گزینه‌های سفارشی‌سازی رابط کاربری بیشتر، ویژگی‌های جدید مانند توانایی تشخیص خودکار متن از روی تصاویر و انیمیشن‌های روان‌تر را ارائه می‌دهد.

از آنجایی که این یک به‌روزرسانی بزرگ است، ممکن است سامسونگ آن را به صورت مرحله‌ای عرضه کند، به این معنی که برخی از کاربران ممکن است آن را قبل از دیگران دریافت کنند. می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم افزار و کلیک بر روی دکمه دانلود و نصب، آپدیت جدید را بررسی کنید. 

گلکسی F13 اولین بار در ژوئن ۲۰۲۲ در هند عرضه شد. این گوشی با اندروید ۱۲ و One UI 4.1.1 راه‌اندازی شد و معمولاً سامسونگ دو ارتقاء سیستم عامل را برای تلفن‌های هوشمند ارزان قیمت خود ارائه می‌دهد که به این معنی است که گلکسی F13 واجد شرایط است و آپدیت اندروید ۱۴ را تا سال ۲۰۲۷ به همراه به‌روزرسانی‌های امنیتی دریافت می‌کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید