کیف شارژی که ممکن است متعلق به Galaxy Buds Pro2 یا Galaxy Buds Live2 باشد، فاش شد!

این کیف شارژ ممکن است متعلق به Galaxy Buds Pro2 یا Galaxy Buds Live2 باشد

در اواخر نوامبر (آبان)، سامسونگ برنامه تجاری خود را برای سال ۲٠۲۲ با حدود ۳٠ شریک بزرگ بیان کرد. بر اساس آن، این شرکت سال آینده Galaxy Buds Pro2 و Galaxy Buds Live2 را عرضه خواهد کرد. تنها چند روز پس از آن گزارش، اطلاعات واقعی در مورد این هدفون‌های بی‌سیم شنیده شد.

مشخصات کیف شارژ Galaxy Buds

طبق گفته GalaxyClub، باتری جدید سامسونگ با شماره مدل EB-BR510ABY توسط Saftey Korea تایید شده است که ظرفیت آن ۵٠٠ میلی آمپر ساعت است.

کیف شارژی که ممکن است متعلق به Galaxy Buds Pro2 یا Galaxy Buds Live2 باشد، فاش شد! - samsnug galaxy buds pro review 3 768x576 1

با توجه به تصویر و شماره مدل، باتری به احتمال زیاد متعلق به یک کیف شارژ Galaxy Buds است. به این دلیل که به نظر شبیه باتری موجود در کیف شارژ Galaxy Buds Live ،Galaxy Buds Pro و Galaxy Buds2 است.

از آنجایی که باتری دارای شماره مدل EB-BR510ABY است، محصولی که از آن استفاده می‌کند احتمالاً با شماره مدل    SM-R510 وارد بازار می‌شود. در حال حاضر متأسفانه نوع دستگاه دقیق مشخص نیست.

اگر این محصول TWS در نیمه اول سال ۲٠۲۱ به طور رسمی عرضه شود، می‌تواند Galaxy Buds Pro2 باشد. در غیر این صورت، باید Galaxy Buds Live2 باشد. انتظار داریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد این دو هدفون بی‌سیم کسب کنیم.

کیف شارژی که ممکن است متعلق به Galaxy Buds Pro2 یا Galaxy Buds Live2 باشد، فاش شد! - Samsung Galaxy Buds Pro Review 08 696x392 1

هر سه مدل نسل فعلی گلکسی بادز، یعنی گلکسی بادز لایو، گلکسی بادز پرو و ​​گلکسی بادز 2 از یک کیف شارژ با باتری ۴۷۲ میلی آمپر ساعتی استفاده می‌کنند. از آنجایی که این کیف شارژ دارای یک باتری ۵٠٠ میلی آمپر ساعتی است، باتری هدفون‌های بی‌سیم فوق احتمالا عمر بهتری خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید