گلکسی A71 به اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 به‌روز می‌شود

گلکسی a71سامسونگ امسال شگفتی‌های زیادی را ارائه کرده و خواهد کرد که به قول خود وفادار باشد. این شرکت پیش از زمان‌بندی اولیه، به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۳ را برای گوشی‌ها و تبلت‌های میان‌رده مختلف منتشر کرده است و اکنون، این شرکت کره‌ای در حال ارائه به‌روزرسانی پایدار اندروید ۱۳ برای گلکسی A71 در اروپا قبل از جدول زمانی برنامه‌ریزی شده خود است.

به‌روزرسانی اندروید ۱۳ برای گلکسی A71 با نسخه سیستم عامل A715FXXU8DVK1 در لهستان ارائه می‌شود و نیز رابط کاربری One UI 5.0 و وصله امنیتی اکتبر ۲۰۲۲ را به همراه دارد. این به‌روزرسانی در حال حاضر در لهستان منتشر خواهد شد و ما انتظار داریم تا چند روز آینده به سایر کشورهای اروپایی نیز برسد. البته سایر کشورها می‌توانند این به‌روزرسانی را قبل از پایان ماه آینده دریافت کنند.

اگر گلکسی A71 دارید و در لهستان زندگی می‌کنید، اکنون می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، به‌روزرسانی اندروید ۱۳ را در تلفن هوشمند خود دانلود کنید.

گلکسی A71 به اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 به‌روز می‌شود - Galaxy A71 review 10 720x404 1سامسونگ، گلکسی A71 را در اواخر سال ۲۰۱۹ با اندروید ۱۰ عرضه کرد. به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را در اوایل سال ۲۰۲۱ و به‌روزرسانی اندروید ۱۲ را در اوایل سال ۲۰۲۲ دریافت کرد. رابط کاربری One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳، آخرین به‌روزرسانی اصلی سیستم عامل اندروید آن است که در آینده فقط وصله‌های امنیتی دریافت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید