گلکسی A71 و گلکسی A71 5G بروزرسانی One UI 5.1 را دریافت کردند

پس از انتشار بروزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی A51، گلکسی A52 و گلکسی A53، سامسونگ آخرین نسخه رابط کاربری One UI را برای دو گوشی هوشمند میان‌رده دیگر خود یعنی گلکسی A71 و گلکسی A71 5G نیز عرضه کرد. One UI 5.1 برای گلکسی A71 در اروپا و گلکسی A71 5G در آسیا منتشر می‌شود.

بروزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی A71 با نسخه فریم ور A715FXXU8DWB5 ارائه می‌شود و در حال حاضر در لهستان در دسترس است. سایر کشورهای اروپایی نیز طی چند روز آینده این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. نسخه فریم ور گلکسی A71 5G با بروزرسانی به One UI 5.1، به A716BXXU7FWB6 ارتقا می‌یابد. این دو گوشی هوشمند تا چند روز آینده بروزرسانی One UI 5.1 را در کشورهای دیگر نیز دریافت خواهند کرد.

اگر کاربر Galaxy A71 یا Galaxy A71 5G هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات، بخش بروزرسانی نرم‌افزار و انتخاب گزینه Download and install، بروزرسانی One UI 5.1 را دانلود و نصب کنید.

سامسونگ هر دوی این گوشی‌ها را در نیمه اول سال ۲۰۲۰ با اندروید ۱۰ معرفی کرد. گلکسی A71 و گلکسی A71 5G بروزرسانی One UI 3 مبتنی بر اندروید ۱۱ را در اوایل سال ۲۰۲۱ و بروزرسانی One UI 4.0 مبتنی بر اندروید ۱۲ را در اواخر سال ۲۰۲۱ دریافت کردند. در نهایت، آنها آخرین بروزرسانی اصلی سیستم عامل خود، یعنی اندروید ۱۳ را در پایان سال ۲۰۲۲ دریافت کردند.

گلکسی A71

ویژگی‌های جدید بروزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی A71 و گلکسی A71 5G

بروزرسانی One UI 5.1 جستجوی بهبودیافته‌ای را برای برنامه Stock Gallery به ارمغان می‌آورد. اکنون می‌توانید همزمان بیش از یک فرد یا موضوع را جستجو کنید و با کشیدن یک تصویر یا ویدیو به بالا، فایل های EXIF ​​را مشاهده یا ویرایش کنید. در حالی که به نظر می‌رسد بازسازی تصاویر و آلبوم‌های خانوادگی اشتراک‌گذاری شده در گلکسی A71 بهبود یافته، اما گلکسی A71 5G آنها را در بروزرسانی One UI 5.1 دریافت نکرده است.

هر دو گوشی اکنون می‌توانند با کشیدن گوشه‌های پنجره برنامه‌ها، آنها را بزرگ یا کوچک‌ کنند. مولتی تسکینگ با Split-screen آسان‌تر شده،‌ زیرا اکنون برنامه‌های پرکاربرد را در این حالت نشان می‌دهد. برنامه Modes And Routines دارای ویژگی‌ها و حالت‌های بیشتری از جمله سبک فونت، Quick Share، والپیپر و تنظیمات حساسیت لمسی است. اپلیکیشن Weather اکنون تمام اطلاعات مهم را در صفحه اول خود نمایش می‌دهد و یک نمودار بارش ساعتی دارد. همچنین یک ویجت جدید آب و هوای پویا هم به این نسخه اضافه شده است. ویجت باتری میزان شارژ گوشی و دستگاه‌های متصل به آن را نشان می‌دهد.

اکنون می توانید یک جستجوی مشترک بین تاریخچه جستجوی مرورگر و بوکمارک‌ها در اپلیکیشن Samsung Internet انجام دهید. وب‌سایت‌هایی که اخیراً با Samsung Internet از آنها بازدید کرده‌اید را می‌توانید از طریق سرویس Windows Phone Link در Windows 10/11 جفت شده با گوشی خود مشاهده کنید. اپلیکیشن Settings پیشنهاداتی را برای جستجو نمایش می‌دهد و می‌توانید انتخاب کنید که از کدام پوشه برای ذخیره اسکرین شات‌ها در گوشی استفاده شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید