آپدیت One UI 5.1 برای گلکسی A53 عرضه شد

بعد از عرضه One UI 5.1 برای تلفن‌های سطح بالا و تبلت‌ها، سامسونگ این آپدیت را برای گلکسی A53 5G نیز عرضه نمود. این آپدیت چند هفته پیش برای گلکسی A53 5G منتشر شده بود اما تنها در کره جنوبی توانایی دسترسی به آن را داشتید. اکنون دارندگان این گوشی در اروپا می‌توانند از این آپدیت بهره ببرند.

آپدیت One UI 5.1 همراه با فریم‌ور A536BXXU4CWB1 برای گلکسی A53 5G عرضه می‌شود و حجم دانلودی آن حدود ۱۳۸۱ مگابایت است که برای یک آپدیت، زیاد به حساب می‌آید.

این آپدیت همچنین پچ امنیتی فوریه ۲۰۲۳ را در خود دارد که مربوط به تعدادی از ضعف‌های امنیتی A53 5G می‌شود. در حال حاضر این آپدیت در بلژیک، آلمان و تعدادی دیگر از کشورهای اروپایی در دسترس است.

بازارهای بیشتری به زودی این آپدیت را دریافت خواهند کرد. هفته آینده آپدیت One UI 5.1 در کانادا برای A53 5G عرضه خواهد شد.

گلکسی a53

اگر شما این گوشی را دارید می‌توانید با رفتن به Setting و سپس Software Update این آپدیت را مشاهده کنید و برای نصب آن Download and Install را بزنید.

امکانات وان یو آی ۵.۱ برای گلکسی A53

آپدیت One UI 5.1 بهبودهایی را برای دوربین و گالری نیز شامل می‌شود. اپلیکیشن دوربین به شما اجازه دسترسی راحت‌تر به تغییر تن‌ رنگ‌ها برای سلفی‌ها را می‌دهد و اپ گالری نیز اطلاعات EXIF عکس یا ویدیو را با کشیدن عکس به سمت بالا به شما می‌دهد. این اطلاعات همچنین قابل ویرایش شدن هستند.

Samsung Internet نیز بهبود یافته و دسترسی راحت‌تری به بوکمارک‌ها و تاریخچه جستجو‌هایتان امکان‌پذیر شده.

اپلیکیشن آب و هوا تمام اطلاعات مهم را در اولین نگاه ارائه خواهد داد و یک ویجت پویا نیز دارد. دو ویجت جدید برای باتری نیز اضافه شده‌اند که یکی از آن‌ها نشان دهنده وضعیت شارژ باتری و دیگری نشان دهنده وضعیت باتری دستگاهای متصل است.

در حالت مولتی تسکینگ Split-Screen، اپلیکیشن‌هایی که بیشتر توسط شما استفاده می‌شوند، زمان انتخاب اپ جدید زودتر انتخاب خواهند شد و شما می‌توانید با کشیدن اپلیکیشن به گوشه‌های صفحه آن را بزرگ یا کوچک کنید.

اپ Modes & Routines حالا آپشن‌ها و شرایط بیشتری دارد که شامل والپیپر نیز می‌شود. در AR Emoji Camera شما می‌توانید از ایموجی‌هایی که تا سه صورتک دارند استفاده کنید. Windows Phone Link روی کامپیوتر هایی که ویندوز ۱۱ دارند، دسترسی راحت‌تری به وب‌سایت‌های سرچ شده به شما می‌دهند و شما می‌توانید پوشه‌ای دلخواه را برای ذخیره شدن اسکرین‌شات‌های خود انتخاب کنید.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید