ممکن است گلکسی A53 با رنگ نارنجی نیز عرضه شود

گلکسی A53برخی منابع از تنوع رنگ بیشتر گوشی گلکسی A53 نسبت به رنگ‌هایی که از قبل معلوم بودند، خبر می‌دهند.

احتمالا می‌توان از سری گلکسی A52 به عنوان بهترین میان‌رده‌هایی که سامسونگ تا به امروز در اختیار مشتریان قرار داده است، نام برد. در ماه آگوست (مرداد) نخستین خبرها از معرفی جانشین A52 منتشر شد و اکنون جزئیات بیشتری از موبایل آینده سری A فاش شده است.

رنگ نارنجی این‌بار در گلکسی A53

طبق گزارشی که GalaxyClub منتشر کرده است، گلکسی A53 در رنگ‌های بیشتری در دسترس خواهد بود. بر این اساس گوشی آینده سری گلکسی A5x در رنگ‌های مشکی، سفید، آبی روشن و نارنجی عرضه خواهد شد.

این غول فناوری کشور کره‌جنوبی کمتر به عنوان شرکتی که گوشی‌های آن دارای رنگ نارنجی باشند، شناخته می‌شود. آخرین موبایل این شرکت با رنگ نارنجی Galaxy A50 (Coral) بود که در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. از آنجایی که همه گوشی‌های سری A از رنگ‌های یکسانی بهره می‌برد، می‌توان امیدوار بود که سایر گوشی‌های این خانواده نیز در آینده با این رنگ قدم به بازار بگذارند.

ممکن است گلکسی A53 با رنگ نارنجی نیز عرضه شود -

از گلکسی A53 چه اطلاعاتی داریم؟

این منبع همچنین افشا کرده که Galaxy A53 در یک نسخه پایه 5G عرضه خواهد شد و دارای یک نسخه s نیز خواهد بود. این درحالی است که Galaxy A52 در نسخه‌های 4G و 5G در اختیار مشتریان قرار گرفته بود.

طبق گزارشات قبلی گلکسی‌کلوب گلکسی A53 به دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی مجهز خواهد شد. مشخصات دقیق این سنسور مشخص نیست اما می‌توان حدس زد که این دوربین همانند نسل قبلی دارای لرزشگیر اپتیکال تصویر باشد.

چه زمانی رونمایی می‌شود؟

پیشتر گلکسی A52 پس از معرفی خانواده گلکسی S21 معرفی شد. حال می‌توان انتظار داشت که Galaxy A53 پس از معرفی خانواده گلکسی S22 چهره خود را نمایان کند. بنابراین در ماه‌های پیش‌رو اطلاعات بیشتری از این گوشی به دست خواهیم آورد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید