گلکسی A52s 5G بروزرسانی One UI 5.1 را دریافت کرد

چند روز پس از ارائه بروزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی A52 5G، گلکسی A52s 5G نیز این بروزرسانی را دریافت کرد. در حال حاضر، این بروزرسانی در کره جنوبی در دسترس است، اما این شرکت احتمالاً این آپدیت جدید را طی چند روز آینده در کشورهای دیگر هم منتشر کند.

بروزرسانی One UI 5.1 برای گلکسی A52s 5G با فریم ور نسخه A528NKSU2EWB4 ارائه می‌شود. حجم این بروزرسانی زیاد است، بنابراین توصیه می‌کنیم آن را با استفاده از شبکه Wi-Fi دانلود کنید. آپدیت جدید پچ امنیتی فوریه ۲۰۲۳ را نیز برای رفع آسیب‌پذیری‌های امنیتی مختلف به A52s 5G می‌آورد.

اگر کاربر گلکسی A52s 5G در کره جنوبی هستید، می‌توانید بروزرسانی One UI 5.1 را همین حالا در دستگاه خود دانلود کنید. برای انجام این کار، باید به تنظیمات و بخش Software update بروید و روی Download and install کلیک کنید.

گلکسی A52s 5G

گلکسی A52s یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های میان رده

سامسونگ گلکسی A52s 5G را در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ با اندروید ۱۱ به بازار عرضه کرد. این گوشی بروزرسانی One UI 4.0 مبتنی بر اندروید ۱۲ را در اوایل سال ۲۰۲۲ و بروزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را در اواخر سال ۲۰۲۲ دریافت کرد.

بروزرسانی One UI 5.1 مبتنی بر اندروید ۱۳ است. برنامه‌های از پیش نصب شده بهبودیافته‌اند، برای مثال از این پس امکان مشاهده و ویرایش فایل‌های EXIF در برنامه گالری وجود دارد. می‌توانید انگشت خود را روی تصاویر یا ویدیوها به بالا بکشید و به این ویژگی دسترسی پیدا کنید. همچنین قابلیت حذف‌کننده سایه‌ها و انعکاس‌ها نیز بهبود یافته است. اکنون اپلیکیشن Weather تمام اطلاعات مربوطه را در صفحه اول نمایش می‌دهد. همچنین ویجت جدیدی به نام Dynamic Weather اضافه شده است. یک ویجت باتری در این آپدیت اضافه شده که میزان شارژ باتری گوشی و لوازم جانبی متصل به آن را نشان می‌دهد.

برنامه Samsung Internet نتایج جستجوی اخیر را بین بوکمارک‌ها و تاریخچه جستجو نشان می‌دهد. در حالت مولتی تسکینگ و split-screen، پرکاربردترین برنامه‌ها برای بهبود این قابلیت به شما نمایش داده می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید